Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży


Gość MARCINek190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARCINek190

Dzień dobry drogie Panie mam problem, a nawet nie ja, tylko moja dziewczyna. Dziesięć dni temu się kochaliśmy oczywiście z zabezpieczeniem i jestem pewien że gumka nie pękła, co też powtarzam swojej ukochanej, ale ona histeryzuje bo okres się jej spóźnia trzy dni już, bolą ją piersi, a mówi że nigdy tak nie miała. Cały czas ma podwyższoną temperaturę, bo ponad 37°C i przez to jeszcze bardziej wszystko nakręca, wydaje mi się że to prędzej jakaś infekcja, bo narzeka również na ból gardła. Ale ona uważa, że to ciąża, bo taka temperatura utrzymuje się od tygodnia. Sam się zaczynam się z lekka stresować i nie wiem co robić. Testu niestety nie ma narazie jak wykonać, bo nie ma dostępu do apteki, ale postaram się to ogarnąć w najbliższym czasie. Jest jakaś szansa na ciążę? Jej obawy są słuszne? Czy powiniena zrobić test? To był jedyny seks w tym miesiącu i nic nie pękło, nie zsunęło się i już sam nie wiem co myśleć. 

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Ryzyko wystąpienia ciąży jest dosc duze. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność 

Odnośnik do komentarza

Czy kochaliście się w dni płodne? Test nie zaszkodzi zrobić. jeśli dziewczyna panikuje, to może zamów dla niej mikroskop owulacyjny afrodyta, by kontrolowała, kiedy ma dni płodne.

Moim zdaniem małe szanse na ciążę, ale jak zrobi test to się uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Gość MARCINek190
57 minut temu, Gość Beata napisał:

Czy kochaliście się w dni płodne? Test nie zaszkodzi zrobić. jeśli dziewczyna panikuje, to może zamów dla niej mikroskop owulacyjny afrodyta, by kontrolowała, kiedy ma dni płodne.

Moim zdaniem małe szanse na ciążę, ale jak zrobi test to się uspokoi.

W niepłodne z tego co mi wiadomo. Czyli możemy być spokojni?

Odnośnik do komentarza
Gość MARCINek190
3 godziny temu, Gość Beata napisał:
31 minut temu, Gość jaska 34 napisał:

Raczej niespokojni bo nikt tak do konca sam nie jest w stanie stwierdzić czy ma dni nieplodne

Ale skoro nic nie pękło, nie zsunęło się, wyjąłem od razu to czemu jest ryzyko? W jaki sposób sperma miałaby się dostać?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...