Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość E...0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edyta 1850
22 godziny temu, laurette napisał:

Nie. W ogóle nie mogłaś dopuścić do tej sytuacji. Czemu nie zadbałaś o kontynuację za wczasu??? 

Obecnie panuje u nas koronawirus więc wszelkie wizyty u ginekologów są odwołane z wyjątkiem ciąży...dodam że na wizytę byłam umówioną ale weszła kwarantanna

Odnośnik do komentarza

Znam obecna sytuację. Ale antykoncepcja winna być przyjmowana ciągle. Mogłaś się wybrać prywatnie do lekarza albo zadzwonić do rejestracji ażeby twój ginekolog wypisał receptę i zostawił na rejestracji. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Edyta 1850
Godzinę temu, laurette napisał:

Znam obecna sytuację. Ale antykoncepcja winna być przyjmowana ciągle. Mogłaś się wybrać prywatnie do lekarza albo zadzwonić do rejestracji ażeby twój ginekolog wypisał receptę i zostawił na rejestracji. 

Właśnie dlatego zapisałam się do lekarza bo źle się czułam przy braniu axia CONTI ,poprzednie tabletki które brałam przed zmianą axia CONTI były dużo lepsze dlatego moje pytanie czy mogę wrócić do tamtych po których nic się niedzialo

Odnośnik do komentarza
Gość Edyta 1850
11 minut temu, laurette napisał:

Sprawdź w ostateczności ich składy. Ja osobiście tego nie doradzam. 

Sklady sprawdzę ale jedne są takie które przyjmujesz 21 dni i robisz 7 dni przerwy...axia CONTI zaś zawiera tabletki placebo samaniesama niewiem co robic

11 minut temu, laurette napisał:

Sprawdź w ostateczności ich składy. Ja osobiście tego nie doradzam. 

1 godzinę temu, laurette napisał:

Znam obecna sytuację. Ale antykoncepcja winna być przyjmowana ciągle. Mogłaś się wybrać prywatnie do lekarza albo zadzwonić do rejestracji ażeby twój ginekolog wypisał receptę i zostawił na rejestracji. 

Właśnie dlatego zapisałam się do lekarza bo źle się czułam przy braniu axia CONTI ,poprzednie tabletki które brałam przed zmianą axia CONTI były dużo lepsze dlatego moje pytanie czy mogę wrócić do tamtych po których nic się niedzialo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...