Skocz do zawartości
Forum

Zemsta czy szczerość? co sądzicie?


Gość sel

Rekomendowane odpowiedzi

Bądzcie szczerzy ? chłopak juz jak dla mnie troche przegina,ciągle wypisuje do mnie o swoich seksualnych fantazjach ze mna w roli głównej. Wszystko sprowadza sie do sexu.Powiedzialam w koncu ze jest jakims seksoholikiem chyba,a on odparł, że.....wcale nie, że to ja chce takiego traktowania i jak będzie sobą to go nie zechcę, mówił to niby w zarcie czy tez nie wiem jak to nazwac. Teraz tak myślę i w sumie na początku znajomości rozmawialiśmy,on pytał o moje preferencje, co lubię i przy okazji powiedzialam mu ze moj ex byl oziebly a ja wrecz przeciwnie dlatego zerwalam. Czy to mozliwe ze on sie dostosowuje i mowi mi to co ja chce uslyszec??ale po co w takim razie , co w ogole sadzicie o tej sytuacji i o nim? Czy to zemsta, poczul sie urazony cyz naprawde tak mysli?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2020 o 22:41, Gość sel napisał:

wcale nie, że to ja chce takiego traktowania i jak będzie sobą to go nie zechcę,

Moze odebrał twoje słowa seksualnie, a nie subtelnie i delikatnie.... czyli typowo po męsku ? Rozumiem, że nie jest Twoim chłopakiem, tylko jakimś tam? To po jakie licho zdradzasz mu swoje preferencje? To zbyt intymne, aby mówić pierwszemu z brzegu, nieswojemu zaufanemu chłopakowi. Sama go sprowokowałaś-szczerze mówiąc ? Jeśli nie będzie sobą tzn, że ma pełno kompleksów, zerowe poczucie wartości i wydaje mu się, ze musi udawać kogoś kogo chcesz widzieć, aby ktoś go w ogóle zechciał.

W dniu 9.03.2020 o 22:41, Gość sel napisał:

Czy to mozliwe ze on sie dostosowuje i mowi mi to co ja chce uslyszec?? ale po co w takim razie

Dokładnie tak jest, ponieważ.... patrz wyżej.

W dniu 9.03.2020 o 22:41, Gość sel napisał:

Czy to zemsta, poczul sie urazony cyz naprawde tak mysli?

Ale za co zemsta? Zrobiłaś mu coś, uraziłaś czymś? Moim zdaniem jest tak jak wyżej napisałam.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem o jakiej zemście piszesz?  Dlaczego w ogóle odbierasz to w kategorii zemsty?

Może jest seksoholikiem ale też może faktycznie się dostosował na to co narzekałaś z byłym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...