Skocz do zawartości
Forum

Skomplikowana osobowość mężczyzny.


Gość Lissa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od prawie 9 miesiecy byłam przez Internet( Facebook ) w kontakcie z mężczyzną 30 letnim. On jest miłośnikiem amatorskich sztuk walki. Mieliśmy codzienny kontakt-pisaliśmy. Byliśmy nawet umówieni na spotkanie ale nie doszło do skutku. Ja temu mężczyźnie pomagalam pisac pisma do pracy, pokazaliśmy tematy jego problemów w pracy, sportu w którym niezbyt dobrze jemu szło. Doradzalam odnośnie rankowania. Od 2 miesięcy zaczelo soe psuć, nerwowy bardzo się zrobił, jak nie on.. Zaczął pyskowac i stawiać się agresywnie. Nie raz mnie obraził. Ja często jemu darowałam. Ostatnio sie postawiłam mówiąc że tak nie może byc ze ja swoj osobisty czas poswiecam, pomagam a w podziece mam pyskówki. On na moje zarzuty powiedzial ze nie otrzymał odw mnie zbytnio żadnej pomocy i zebym się przestała czuc wyróżniona i nie oczekiwała że będzie koło mnie skakal i ze nie będę miała z tego powodu względów. Ja uznalam ze albo on ma coś z głową i nie widzi mojego wkładu wlbo ze jest poprostu jakims manipulatorem. Powiedzialam ze koniec kontaktu. Zerwaliśmy.

On często podkreślał że nie mam prawa mówić po swojemu bo on tak mówi o tak ma być, ze nikogo I niczego się nie boi. Zauwazylam tez wyzucie z uczuć i agresję, despotyzm... Jaki to typ osobowosci ? 

Odnośnik do komentarza

Być może narcystyczny. Wykorzystał Cię do swoich celów a teraz bajo i do widzenia. Przejawia się to w jego wrednych zimnych odzywkach. 

Szkoda że 9 msc na takiego typa poświęciłaś.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chce dodac, ze ten 30 letni mężczyzna nie uznaje żadnej krytyki, reaguje złością. Sam nie raz mi dopiekl Jaki ms epitetem, niby żartem. Ostatnim czasem o byle co się zloscil i tak się wydarl do słuchawki jak żartem powiedzialam coś. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2020 o 20:22, Gość Lissa napisał:

On jest miłośnikiem amatorskich sztuk walki.

Jeśli "amatorskie" to ze sztuką nie ma nic wspólnego. Typ jest pewnie miłośnikiem ustawek i  nawalanek  organizowanych nielegalnie i wbrew prawu, ale pięknie się określił. ?

Jednego nie rozumiem, po jakie licho utrzymywałaś kontakt z jakby nie było, nieznajomym facetem, przez tyle miesięcy, jeśli zaczął być nieuprzejmy, czy wręcz agresywny? Już po pierwszej złośliwości należało pana zablokować, a nie brnąć dalej i pozwolić robić z siebie ofiary. 

Po co Ci teraz analiza jego osobowości? Wystarczy, że był arogancki, zarozumiały i agresywny. Zablokuj go i nie kontaktuj się z nim nigdy, chyba, że lubisz takie wyzwania i chętnie ponownie wdepniesz w kupę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...