Skocz do zawartości
Forum

Czy on sie zakochal?Mowi, ze boli go moj zwiazek. Czy kolega by tak powiedzial?


Gość ogos

Rekomendowane odpowiedzi

tak rozmawialismy, chwalil sie jaki to babiarz z  niego, jak lubi kobiety, obiecywal ze nie bede sie z nim nudzic, mowil ze nie jest desperatem i tylko z pieknymi sie umawia. Dokucza mi czasem, innym razem jest miły.Ostatnio powiedział że boli go że jestem w związku. Wyznałam mu to, bo pomyslalam sobie, ze to jakis pajac i nie jest mna zainteresowany.Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość ogos napisał:

tak rozmawialismy, chwalil sie jaki to babiarz z  niego, jak lubi kobiety, obiecywal ze nie bede sie z nim nudzic, mowil ze nie jest desperatem i tylko z pieknymi sie umawia. Dokucza mi czasem, innym razem jest miły.Ostatnio powiedział że boli go że jestem w związku. Wyznałam mu to, bo pomyslalam sobie, ze to jakis pajac i nie jest mna zainteresowany.Co myslicie?

Po tych słowach też bym sobie pomyślała że to niezły pajac.. 

I tak właśnie myślę.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2020 o 05:16, Gość ogos napisał:

tak rozmawialismy, chwalil sie jaki to babiarz z  niego, jak lubi kobiety, obiecywal ze nie bede sie z nim nudzic, mowil ze nie jest desperatem i tylko z pieknymi sie umawia. Dokucza mi czasem, innym razem jest miły.Ostatnio powiedział że boli go że jestem w związku. Wyznałam mu to, bo pomyslalam sobie, ze to jakis pajac i nie jest mna zainteresowany.Co myslicie?

Dlaczego oczekujesz zainteresowania innego faceta, jeśli jesteś w związku?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yonka1717 napisał:

Ostatnio powiedział że boli go że jestem w związku. Wyznałam mu to, bo... 

Ja to rozumiem, że autorka specjalnie tak powiedziała, bo:

 

1 godzinę temu, Yonka1717 napisał:

pomyslalam sobie, ze to jakis pajac i nie jest mna zainteresowany.

A faktycznie nie jest w związku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...