Skocz do zawartości
Forum

Zazdrosny chlopak lekcewazy??


Gość gosioa

Rekomendowane odpowiedzi

czy wasi chlopcy tez tak robia? bo moj gdy tylko rozmawiam dluzej z innym czy spotykam sie (jak ostatnio - spotkalam sie z kolega i tylko przytulalismy się) nie daje znaku zycia przez kilka dni, znika z pola widzenia i udaje ze ma prace czy cos, kiedys na samym poczatku zwiazku po moim wyjsciu z kolega nie robil awantur itd., ale gdy zapytalam co jest grane powiedzial, ze odezwie sie do mnie gdy bedzie mu sie chcialo seksu...w odwecie umowil sie z kolezanka a wczesniej tego nie robil..poczatkowo nie skojarzylam, dopiero niedawno. Denerwuje mnie to bardzp ;/

Odnośnik do komentarza

Gosiu, nie udawaj takiej niedomyślnej. Twój chłopak jest zazdrosny o Twoich kolegów, szkoda tylko, że nie powie Ci tego wprost, nie powie co mu w tych znajomościach nie pasuje, tylko strzela fochy, a Ty z kolei udajesz, że nie rozumiesz. 

Z Twojego krótkiego opisu wynika, że rozmawiasz z kolegą, czy kolegami (zbyt długo, zdaniem Twojego chłopaka), czyli robisz to w jego obecności. Zdecyduj się więc, jeśli spędzasz czas z osobistym facetem, to w tym czasie nie poświęcaj go innym facetom, to chyba nie trudne nie odpowiedzieć na sms-a, nie odebrać telefonu, czy uciąć krótko "jestem teraz zajęta, oddzwonię później". Okazujesz swojemu chłopakowi brak szacunku. Sama w analogicznej sytuacji też nie czułabyś się dobrze. Nie napisałaś jak często masz kontakt wirtualny z tym kolegą, czy kolegami, bo jeśli codzienny, to gruba przesada. Jak często spotykasz się z nim, czy z nimi? A już przytulanie się z innym chłopakiem, gdy jesteś w związku, to brak lojalności wobec partnera. Dziwne, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Uważam, że komunikacja między Tobą, a Twoim chłopakiem jest żadna. Ty lekceważysz jego uczucia, a on w odpowiedzi pokazał Ci ile dla niego znaczysz:

9 godzin temu, Gość gosioa napisał:

powiedzial, ze odezwie sie do mnie gdy bedzie mu sie chcialo seksu..

...czyli będziesz tylko do seksu, godzisz się na to?

 

9 godzin temu, Gość gosioa napisał:

w odwecie umowil sie z kolezanka a wczesniej tego nie robil..

 A dlaczego w odwecie, uważasz, że Tobie wolno, a jemu nie? 

Jeśli zależy Ci na nim, porozmawiajcie szczerze, wyjaśnijcie nieporozumienia, a Ty pamiętaj, że zbyt intensywne przyjaźnie z płcią przeciwną nie służą żadnemu związkowi, a już codzienne kontakty, zwierzenia z osobistych spraw, bliskość fizyczna (przytulanie), podchodzi pod zdradę emocjonalną. Nie dziw się więc, że chłopakowi to się nie podoba, tobie też nie podobałoby się, gdyby on postępował podobnie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...