Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on jest taki niemily?


Gość zuzia

Rekomendowane odpowiedzi

Poznalam chlopaka, teraz poznaje jego rodzine.Wszyscy są dla mnie mili,lubią mnie ale jest jeden kuzyn chłopaka, który początkowo był miły, a teraz szkoda mówić. Akurat jego najmniej lubiłam , nie dawałam mu odczuc tego, moze poza tym ze olałam go kilka razy gdy do mnie pisał i nie poswiecałam duzo czasu. I sie zaczęło. Juz komplementów nie ma, no chyba ze zrobi mi sie przykro po jego zartach.A zartuje ze mnie i to tak skrajnie,ze jestem najgorsza, najglupsza, najbrzydsza itp.Niby zarty  no i prawdy za wiele w tym nie ma, ale...humor mam zepsuty.

Prawdopodobnie po to by złagodzic sytuacje mowi, ze z niego tez moge pozartowac bo ma dystans itp., ale odechciewa mi sie juz jakiegokolwiek kontaktu z nim. Z chlopakiem sie uklada, jestesmy w siebie zapatrzeni  i wszystko byloby naprawde idealnie.Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość pankracy

Myślę, że kiedy kuzyn poznał cię bliżej, zobaczył że nie nadajecie na tych samych falach. Z resztą ty też to czujesz, że jesteście przeciwieństwami. Więc z jednej strony może on sobie myśli, że jego kuzyn (czyli twój chłopak) pakuje się w związek, którego by mu odradzał. Ale widzi też, że nie zanosi się na to, żeby twój chłopak go posłuchał. Więc z drugiej, skoro wie, że nie uniknie twojej obecności w jego rodzinie, to może próbuje wejść w jakąś relację z tobą. Ma z tym problem, bo przecież nie będzie się do ciebie łasił, przymilał. To byłoby nie fair wobec twojego chłopaka. Więc działa "na męski sposób", tj. przez docinki, które mają skrócić dystans. Jeżeli nie wiesz o czym mówię z tym skracaniem dystansu, to obejrzyj kilka odcinków Top Gear. Tam trzech facetów, którzy wyraźnie widać że się lubią, docina sobie bez przerwy. Jest chyba coś w twojej reakcji, co go do tego zachęca, prowokuje.
Myślę, że coś w końcu wypracujecie, jeżeli masz zostać w tej rodzinie. Ale może być też tak, że on któryś raz tak bardzo przesadzi, że tobie się zrobi przykro, twój chłopak stanie w twojej obronie i zrobi się animozja na stałe. Pytanie co nastąpi pierwsze: czy prędzej wypracujecie sobie jakieś zasady rodzinnego współżycia, czy raczej szybciej poobrażacie się na siebie. 

Odnośnik do komentarza

Co Cię obchodzi kuzyn Twojego chłopaka, dlaczego tak się nim przejmujesz?  

Wydaje mi się, że między wierszami chciałaś przemycić informację, że tenże kuzyn lekko do Ciebie zarywa, a ponieważ go olałaś i słusznie, zaczął być złośliwy, niby w żartach.

14 godzin temu, Gość zuzia napisał:

I sie zaczęło. Juz komplementów nie ma, no chyba ze zrobi mi sie przykro po jego zartach

Czyżby zależało Ci na komplementach kogoś, kogo od początku nie polubiłaś, kto próbuje wyrwać dziewczynę kuzyna??? Masz jakieś kompleksy, że jesteś taka łasa na komplementy od byle kogo?

Jeśli nie, to czym się przejmujesz, kto każe Ci prowadzić korespondencję w tym chłopakiem?  
Może powiedz swojemu chłopakowi, że tamten Cię krytykuje, jest natrętny i złośliwy, niech Twój facet zrobi z nim porządek. Chyba, że wolałabyś, żeby Wasza (Twoja i tego kuzyna) korespondencja, nie ujrzała światła dziennego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...