Skocz do zawartości
Forum

wydłużenie stosunku


Gość krap

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przedwczesny wytrysk. Chociaż nauczyłem się kontrolować z wiekiem. Był czas kiedy wytrysk następował u mnie praktycznie po dwóchruchach. Pomogły dużo ćwiczenia ale wciaż stosunek nie trwa więcej niż 2-3 minuty. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Dapoksetyna najskuteczniejsza na tego typu problemy. Jednak mogą być również inne SSRI. Idziesz do lekarza POZ i albo mówisz prawdę, że masz natychmiastową ejakulację, albo zmyślasz coś o depresji i właśnie jako pierwszy lek dostaniesz jakiś SSRI: Fluoksetyna, sertralina, paroksetyna czy citalopram. Zamiast przewlekłej kuracji, będziesz brał przed stosunkiem.
Nie jestem zwolennikiem kłamstw wobec lekarzy, ale rozumiem również wstyd związany z jakimkolwiek zaburzeniem w kwestii erekcji. Inaczej piszemy z poziomu komputera a inaczej w cztery oczy... 

Odnośnik do komentarza

depresja to poważna choroba nie eksperymentowałbym z psychotropami z powodu krótkiego stosunku. Po pierwsze leki na depresję nie działają od razu a po drugie łatwo można wpaść w nałóg i może być problem z odstawieniem w najgorszym przypadku można wylądować w psychiatryku. Osobiście nie polecam takich metod ale róbcie sobie jak chcecie. Ja znalazłem bezpieczniejszy sposób wspomniane już tutaj tabletki Stud Pills i to działa bez żadnych skutków ubocznych i jazd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...