Skocz do zawartości
Forum

Przepraszam za egzystencję


Gość Przemo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego rozpatrujesz to w formie grzechu. 

Nie Twoja wina, nie Ty wybierałeś swoją orientację seksualną. 

Teraz homoseksualizm wychodzi z podziemia i okazuje się, że całkiem duży odsetek jest osób podobnych. 

Nigdzie nie trafisz, bo niebo, piekło czy czyściec to symbole, formy umowne. 

Koniecznie wybierz się do seksuologa, jeśli jesteś niepełnoletni, co wynika z treści postu,/ choć mogę się mylić/, to poczekaj do pełnoletności. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Napisz nam coś więcej o sobie. Nie możesz się karcić, bo to nie Twoja wina, że się urodziłeś w innej orientacji (czarnoskóry też nie jest winien swojego koloru skóry). Pamiętaj, że to kościół wynalazł czyściec, w biblii nie ma o nim ani słowa. Do piekła rzekomo idzie się nie za bycie kimś kim się urodziłeś , ale za czyny jakie masz przez całe życie. Tak więc nie musisz się obawiać, Po prostu bądź dobrym człowiekiem i to w zupełności wystarczy.

A teraz napisz nam, kto Cie tak skrzywdził, że masz aż takie wyrzuty sumienia?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość rozrabiara

Przemo co Ty piszesz jaki grzech?  Ja myślę że wiele rzeczy pomoże ci zrozumieć ta książka  https://www.taniaksiazka.pl/red-white-royal-blue-casey-mcquiston-p-1381181.html

To romantyczna historia rozgrywająca się między dwoma mężczyznami. To jest cudowna książka, która pokazuje że miłość jest piękna nie zależnie  od orientacji seksualnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...