Skocz do zawartości
Forum

Facet ciągle chce się widywać a ja nie


Gość wkurza mnie to

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wkurza mnie to
Godzinę temu, luukas napisał:

że, go nie kochasz tak jak on ciebie ?

Kocham, ale potrzebuje tez swojej przestrzeni. nie umiem zyc z takim bluszczem, nawet nie da mi za sobą zatęsknić

7 minut temu, viola74 napisał:

Nie możesz z nim normalnie porozmawiać? 

tzn jak ?

Odnośnik do komentarza
Gość wkurza mnie to
7 minut temu, luukas napisał:

" powiedzialam mu to nie zgadniecie co odparl  "

 

te gwiazda rozumiesz co się dzieje ? powiedziałaś, że nie zgadniemy. Ja strzeliłem. Więc pytanie czy zgadłem czy nie ? jeśli nie to co powiedział ^^

te lukas, po prostu się zamyśliłam

powiedział,że ...jestem chora psychicznie i odpychająca skoro nie chcę 

1 minutę temu, ka-wa napisał:

Może jest seksoholikiem? 

Żadna rozmowa nic nie da, bo on nie ma wpływu na swój organizm, miłość tu jest drugoplanowa. 

Nie wiem, być może jest taki temperamentny, musisz stawiać granice i nie robić wbrew sobie, kompromis tu jest potrzeby, jak w każdej sprawie, tylko chyba najtrudniejszy?

 

Nie wiem,ale my dopiero miesiac temu zaczelismy to robic i w sumie moze z 7 razy

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość wkurza mnie to napisał:

te lukas, po prostu się zamyśliłam

powiedział,że ...jestem chora psychicznie i odpychająca skoro nie chcę 

Nie wiem,ale my dopiero miesiac temu zaczelismy to robic i w sumie moze z 7 razy

hmm...i co...w trakcie normalnej rozmowy, ukochany chłopak mówi, że jesteś psychiczna i puszczasz to płazem ? przecież normalna kobieta w tym momencie nie przeświadczona o swojej winie by zgotowała piekło facetowi.

Odnośnik do komentarza

A ja mam wrażenie że macie inne oczekiwania wzgledem siebie i nie jesteście dopasowani. Ty bys chciala bardziej otwartego związku a on od razu by chciał przejsc do rzeczy i byc parą typową jak po roku czasu. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość wkurza mnie to napisał:

no ile mozna on by mogl cala dobe i dluzej. spotykamy sie juz 6 miesiecy myslalam ze pierwszy miesiac, dwa tak bedzie a tu tyle czasu. meczy mnie to

3 godziny temu, Gość wkurza mnie to napisał:

Nie wiem,ale my dopiero miesiac temu zaczelismy to robic i w sumie moze z 7 razy

Jedno drugiemu przeczy. 

Nie piszesz ile masz lat, ile ten facet, bo raczej nie jesteś gotowa na seks, nie tkwij w związku, który Ci nie odpowiada, ten gościu widać jest chamem, uciekaj od niego. 

Faceci myślą o seksie co ileś minut, nie pamiętam dokładnie?

Jak będziesz w stałym, poważnym związku, to przygotuj się na seks przy każdym spotkaniu, a jak zamieszkacie razem, to przy średnim temperamencie codziennie, są tacy co kilka razy, chyba, że trafisz na takiego co ma problem z libido, to będziesz miała spokój, ale czy to, o to chodzi? 

 

 

 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...