Skocz do zawartości
Forum

Pocalunek w szyje?


Gość duja

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie sie przytulac z kuzynem, jest slodkim chlopakiem, to on zaczął i w sumie ok. Dogadujemy sie dobrze poza tym. Jest starszy ma 26 lat ja 21.
Jednak wczoraj siedzielismy ,on byl za mna i scisnal mnie nagle tak mocno za brzuch przyciagajac do siebie a potem odgarnal wlosy, myslalam z usmiechem ok niech sie bawi nimi, czesto to robi,a tu nagle zblizyl sie i czuje jego oddech,i nagle pocalowal mnie w szyje, mi sie az goraco zrobilo z szoku, i mowie pusc mnie a on ze nie i mnie trzyma mocno. Pozniej ja sie siedzialam zszokowana on nic...nie chcial widziec ze tego nie chcialam, nie przeprosil... bez zadnych wyrzutow powiedzial: to miedzy nami, nikomu nie mow.
Co ja mam robic?Niedobrze mi.On sie zakochal czy chcial sexu?

Odnośnik do komentarza

Javiolla
Ja nie wiem dlaczego, ale brzmi to wszystko tak... niedojrzale.
Która dorosła i rozsądna kobieta pozwoli się kuzynowi tak przytulać?

Też mam takie odczucie. Poza tym brak Ci asertywności jak to już ktoś wskazał. Moim zdaniem tu nie chodzi o żadne zakochanie. Robi takie głupie zaloty do Ciebie zupełnie w dodatku nie na miejscu bo się jeszcze trochę tego wstydzi przed innymi. Stąd słowa byś nikomu nie mówiła. Ma 26 lat a więc hormony buzują. Może dziewczyny swojej nie ma,
może taki z niego typ podrywacza,
a może trochę robi to dla jaj.
Nie powinnaś była doprowadzić by on do takiego stopnia się poczuł przy Tobie pewnie. Poniekąd dałaś mu na to przyzwolenie.. powinnaś chłopa odtracić teraz konkretnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...