Skocz do zawartości
Forum

Jak odkrecic te slowa?


Gość dirxty

Rekomendowane odpowiedzi

moj chlopak wkurzal mnie ostatnio i w zasadzie rozjuszyl mnie glupim zartem. jeszcze nie bylismy w lozku i on cos tam zazartowal odwolujac sie do jakiegos mema czy kwejka, w sumie nic wielkiego teraz widze,ale odebralam to tak jakby mi robil laske ze ze mna sie przespi i w ogole jest;
w sumie moja wina
i powiedzialam mu ze to zaden zaszczyt spotykac sie i spac z kims przechodzonym jak on (ja dziewica)
potem jeszcze dawalam mu odczuc jakby byl dla mnie smieciem
i poplakal sie ,nie wytrzymal, powiedzial ze traktuje go jak smiecia
w sumie troche zaluje jak zobaczylam jego reakcje

Odnośnik do komentarza

Javiolla
I co w związku z tym? Czego od nas oczekujesz?

Jak odkręcić te słowa. Czuć krytykę w Twoich słowach a przecież winnym sytuacji są obie strony, i to jakkolwiek by nie patrzeć. Przynajmniej ja tak uważam, Ty nie musisz się z tym zgadzać.
Z opisu sytuacji wynika że ostatnio chłopak Cię podburzał. Przy tej okazji nasuwa mi się obraz chłopaka który różne życiowe problemy ,,zamiata" pod przysłowiowy dywan. Częściej możesz liczyć na żarciki z Jego strony niż poważną rozmowę a gdy już do niej dojdzie to dochodzi do spiny a nie wyjaśnienia?
Daj znać czy to się zgadza i jeśli tak to ile? W tej chwili klaruje mi się co nieco jednak mam niepełny obraz sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Myślę że może lepiej nawet żebyś nie odkręcala tego. Rozstan się z chłopakiem bo to już nie będzie dobra relacja. Powiedziałaś mu prawdę i powinnaś zrobić kolejny krok ku rozstaniu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...