Skocz do zawartości
Forum

Soczewki kolorowe


Gość Mermere

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad soczewkami kolorowymi,ale pomysł umarł śmiercią naturalną.
Spotkałam się tylko z soczewkami kolorowymi firmy CIBA Vision Fresch Look Colors.
Czy ktoś może wie coś na ten temat?Czy ktoś kto nie ma wady wzroku może zmienić kolor oczu przy pomocy soczewki?

Odnośnik do komentarza

Pewnie że moze zmienic kolor oczu nawet ten kto nie ma wady.ja mam -5.zmieniałam już focus-ami i jonson-ami.te pierwsze mi pasują drugie absolutnie nie.jeśli masz ciemne oczy nie licz że zmienisz na niebieskie.zero szans wyjdzie sraczka a nie niebieskie.ja mam oczy zielone ale dosć ciemne z kawałkami miodowymi.miałam soczewki zmieniające na niebieskie wyszedł mi kolor turkusowy!i musiałam to zdjąć natychmiast.aktualnie używam zielonych pogłębiających kolor moich naturalnych.miałam też brązowe fajnie wyszły. Pamiętaj, ze takie soczewki powinny zostać dobrane w profesjonalnym salonie optycznym https://trendyopticians.pl Ze swojej strony polecam kontakt z nimi, właśnie tam dobierali mi soczewki ( poza tym mieli dobre ceny na wiele modeli).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...