Skocz do zawartości
Forum

Czy moj brat jest zdrowy na umysle?


Gość youngf

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze interesuje sie pewną dziewczyną bez wzajemnosci.Jest skryty wiec nie wyciągne z niego za duzo,ale znam ją i zauważyłam coś dziwnego.Ona ma co chwile inne pomysły i plany na życie, zmienia prace srednio co pol roku,znają się 3 lata i nie sądze, ze to przypadek.On interesuje się tylko kobietami ktore są podobne do tej kolezanki. 2 tygodnie temu ta kolezanka rozpoczela prace jako stewardessa i polubila sushi.Co widze?Moj braciszek pokochal sushi i probuje w domu przyrzadzac i zaczal sie interesowac stewardessami..pol roku temu byla na jakis kursach i planowala otworzyc swoją firmę,moj brat oczywiscie zaczal sie interesowac tym samym. Gdy ona mu powiedziala, ze najlepszy jest zawod architekta dla mezczyzny czy np. cieple kraje do zamieszkania to nagle zaczal planowac ksztalcenie w tym kierunku i przeprowadzke w cieple rejony.mozna tak wymieniac w nieskonczonosc.Chore?co sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Sądzę, ze ciągle masz w głowie wpływ drugiego człowieka na zycie pierwszego. Skoro zaczyna byc nudny post, ze mój facet , wykształcony i mądry usiluje mi sie przypodobac i zmienic swoje nawyki, to przezrzucasz sie na opowiesci o bracie.

Jesli prawdziwe, to brat jest młody (jeszcze nie ma zawodu) to ma potrzebę szukac powołania swojego sam lub pod wplywem znajomych- pewnie stewardesa starsza od niego, skoro juz pracuje a on mysli dopiero czym sie powinien zając.
I zastanów sie czy nie jestes zaztrosna o wplywy tej panny na Twojego brata? Czas przywyknąc, ze kazda potencjalna bratowa, jej poglądy ,będa bardzo wazne o ile nie najwazniejsze. Musi sie kiedys jakąs zauroczyc, tak aby zechciec sie związac z nia na cale życie.Takie jest życie.

Idz do ludzi, otwórz sie i zacznij sie zauroczac Ty dla odmiany jakims fajnym facetem w realu. Nie będziesz miala czasu na brata i jego sprawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...