Skocz do zawartości
Forum

Opinie o penilarge


Gość gawron23

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj zaczynam na razie 1 opakowanie do wytestowania i oceny rezultatów ale najprawdopodobniej zamówię jeszcze 1 lub 2 w zależności od efektów. Co zauważyłem odrazy na początku to że straszna chcica po zażyciu jest i mnie normalnie nosi ? za miesiąc się odezwę i sam info czy coś się ruszyło do przodu

Odnośnik do komentarza

Bo tak działają. U mnie ochota również była o wiele większa. Nie wiem tylko czy sens jest brać jedynie jedno opakowanie. Bo o ile libido faktycznie znacznie się zwiekszy, to nie zobaczysz u siebie efektów powiekszania członka bo na te trzeba będzie trochę dłużej poczekać. Tak z 2-3 miesiace. Jak rzucisz branie po jednym opakowaniu to będziesz zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto jest sobie kupic jeszcze żel (chociaż jak ja kupowałem tabletki to dostałem żel w prezencie do zestawu tabletek). Również spotkałem się z opiniami,ze mogą byc rozstępy co jest w sumie dość sensowne bo jak penis się powieksza to skóra się rozszerza i może nie wytrzymać takiego powiększania. Również to wyczytałem w opiniach chociaz wydaje mi sie,że zależy to również od danej osoby. Jednej porobią się rozstępy, druga ich mieć już nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Ekstender do powiększania penisa - https://prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.

Odnośnik do komentarza

Sam brałem penilarge jakieś 3 miesiące, ogolnie pierwsze efekty pojawily sę dopiero w 2 miesiacu, raczej nie ma się co tutaj nastawiac na efekty wcześniej. A co do efektów to każdy człowiek jest inny, na jednego podziała lepiej na innego gorzej. Mam wrażenie, że internet ogłupia ludzi i zadają tak głupie pytania, że trudno na nie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...