Skocz do zawartości
Forum

Ból i stwardnienie w sutku


Gość przestraszona

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz dobrze ze poszlas do ginekologa gdybys nie poszla mogloby Ci sie stac cos powaznego!! to bardzo powazne sprawy jak tylko wyczujesz cos twardego w piersi czy pod pachami natychmiast musisz isc do lekarza dobrze ze dziewczyny Ci kazaly isc! Ale nie martw sie moze jednak antybiotyk pomoze sszkoda ze Twoja mama nie zaprowadzila Cie juz wczesniej do lekarza moze nie trzeba by bylo wycinac, musisz dbac o siebie Maleństwo, zwłaszcza ze jestes malutka i Twoje piersi sie rozwijaja hormony szaleja dlatego to takie wazne!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość przestraszona

oj , nie wiem czy jestem taka malutka . :D
nie noo . . moja mama też jest taka , że ona słyszy o różnych chorobach , ale myśli , że jej , ani nikomu jej bliskiemu to się nie przydarzy .. ja wiem , że jest w błędzie . będę prowadzała ją częściej do lekarza . :D

Odnośnik do komentarza

Dolegliwości bólowe okolicy sutka u młodych dziewcząt są stosunkowo często spotykane i nie budzą większego niepokoju. Mlekotok z wyczuwalnym zgrubieniem są już jednak wskazaniem do kontroli lekarskiej. W obecnej sytuacji możesz umówić wizytę zarówno u pediatry jak i ginekologa dziecięcego. Na podstawie badania palpacyjnego lekarz ustali dalsze postępowanie diagnostyczne.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co teraz się zastanawiac co by było gdyby. Równie dobrze to mogło ciągle rosnąc, gdybyś w końcu nie zdecydowała się pójść do lekarza. mamę tez ganiaj do lekarza, jak coś sie dzieje, bo czasem z głupoty może się biedy narobić. Spróbuj antybiotyki, jak nie pomogą to będzie zabieg, nic nie poradzisz. Trzeba się tym zając. Najważniejsze, że to zostało rozpoznane!

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...