Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć chłopakowi, że będzie ojcem?


Gość róża

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Dorota mam 22 lata. Jestem w ciąży. Mój chłopak jeszcze o tym nie wie. Jak mu powiedzieć? Boję się, że będzie zły, bo nie rozmawialiśmy jeszcze na temat dzieci ale z tego co wiem narazie nie planował, ale trudno stało sie. Ja tez nie planowalam ale teraz nawet sie ciesze. Tylko jak mu powiedziec? Wprost: bedziesz tatą, czy: co bys zrobil gdyby...? Jak myślicie jak zareaguje? Dodam, że jesteśmy ze soba 7 miesięcy i on pochodzi z rodziny z problemem alkoholowym ja tez mam trochę kiepską sytuację w domu, boje sie ze bedzie ciezko ale przeciez dziecko to skarb! Boje sie starsznie nie wiem jak mu to powiedzieć............

Odnośnik do komentarza

spotkaliśmy się we wtorek przyszedł do mnie, miał dobry humor. siadłam na łóżku pogadalismy chwile, po ok. 30 minutach powiedzialam, ze mam dla niego niespodzianke on zapytał jaką, więc wyjęłam z szuflady usg i wynik testu od lekarza. wział do reki popatrzył popatrzył i nagle wyskoczył ze co to jest? ja sie speszylam ale usmiechnelam sie ze bedziemy rodzicami a on że chyba ja bede, ja pytam jak to a on ze jaja sobie robie? o tak o do mnie a mnie zamurowało mowie ze myslalam ze bedzie sie cieszyl, on powiedzial ze nie bedzie, zabral czapke z daszkiem z krzesla wstal i wyszedl zlapalam go w przepokoju za reke i mowie bedziesz tata a on sie odwrocil i wymierzyl mi policzek.................... bylam w szoku lzy mi w oczach stanely a on poszedl. od wtorku sie nie odzywa co robic????? zastanawiam sie teraz czy ja chce miec te dziecko z nim............

Odnośnik do komentarza

Uwierz przyjdzie dzień ze będzie chciał zobaczyć dziecko,a w tedy ty będziesz górą i powiesz mu że go nie chciał.a sama sobie poradzisz wież mi strach ma wielkie oczy,a dziecko daje dużo szczęścia,ja tak zostałam ż moim starszym synem,i też dałam radę a bardzo się bałam,teraz jego tata płaci słone alimęty a syn nie chce go znać twierdzi że nie jest wart nosić miano ojca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...