Skocz do zawartości
Forum

Kobiecy wytrysk podczas orgazmu


Gość lolit

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jest jak sie nie robi tego dzień w dzień tylk co pare dni np: co tydzien w tedy sa lepsze doznania, najczesciej dochodze kiedy partner mnie piesci placami i językiem!!! natomiast kiedy jest we mnie to nie kochamy sie długo bo jak on czuje ze juz jestem bardzo podniecona to musi szybko wyjmowac bo wtedy ma ochote też dojść a zazwyczaj nie lubi szybko dochodzić wtedy zajmuję sie mną i znowu piesci nie tu i tam językiem i palcami:) czasem dochodze nawet pare razy w ciagu jednego stosunku, zdażyło mi sie uronic łze podczas silnego orgamu, a po udanym stosunku , mój chłopak chce sie zawsze przytulac, to chyba dobrze świadczy?

Odnośnik do komentarza

Orgazm pochwowy to jeszcze rozumiem, że fajna sprawa, bo podobno doznania nieporównywalne i z jakiegos powodu faceci uważają orgazm pochwowy za atut kobiety. Może im się wydaje, że są takimi superkochankami, ale przecież to jest kwestia kobiety a nie faceta... Mój sąsiad ubóstwiał orgazm pochwowy swojej dziewczyny, bo bardzo głośno krzyczała...

Odnośnik do komentarza

Dziwne pytanie czy to dobrze, że się przytula po seksie... a co wolałabys, żeby sie tyłkiem wypinał i szedł spać? Podobno tak robi większośc facetów, ale to musi być strasznie niemiłe. Przytulanie świadczy o potrzebie bliskości i uczuciu, ale chyba sama powinnas wiedziec, że to dobry sygnał. Czy Ty aby nie chciałaś sie tu tylko pochwalić? ;)

Odnośnik do komentarza

zawsze gdy mój facet pieści mój punkt G, mam wrażenie że To już będzie, ale do tej pory jeszcze nic nie wyszło. Ale staramy się nadal , być może kiedyś :) Nie myśl o tym, po prostu ciesz się chwilą, a któregoś dnia samo przyjdzie. :)

Odnośnik do komentarza

Nie jest to wcale trudne, pod warunkiem, że posiada się podstawową wiedzę na temat budowy kobiecego ciała, jej czułych punktów i jak je w odpowiedni sposób stymulować. Ja polecam świetny internetowy darmowy kurs Mistrza Seksu, na którym dowiecie sie wielu ciekawych rzeczy na temat kobiecego wytrysku i w jaki sposób do niego doprowadzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...