Skocz do zawartości
Forum

Zbyt duże wargi sromowe mniejsze


Gość Umbra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pewien intymny problem. Otóż moje wargi sromowe mniejsze są zbyt duże w stosunku do warg sromowych większych. Jest to krępujące i dość bolesne. Wargi wystają z pod warg sromowych większych i podczas chodzenia czy siadania odczuwam ból. Czy jest jakiś sposób na ich zmniejszenie?

Odnośnik do komentarza

Wargi takie mam po porodzie... Urodziłam 3 miesiące temu. Jestem szczęsliwą mamą jednak ta dysproporcja mnie krępuje szczególnie w sytuacjach intymnych z moim mężem. On uważa że to mu nie przeszkadza i że jestem dla niego wyjątkowa. Ale mnie to obrzydza i krępuje...

Odnośnik do komentarza

przeciez nie rodziłaś wargami... nikt raczej warg nie ciągnie a nawet jeśli to żeby aż tak się rozciągnęły? chyba nieco wyolbrzymiasz jakos ciezko mi sobie to wyobrazic jakie to musi byc dlugie zeby to przysiadac - nie wierze w to...

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Tak Soniu wyolbrzymiam.. jeśli masz mówić takie rzeczy to może zamilknij... Jeśli by mi nic nie było to myślisz, że przy 3 miesięcznym dziecku miałabym czas siedzieć przed komputerem i pisać o wyimaginowanych problemach.... Do ginekologa jestem umówiona za 3 dni, zobaczymy co mi powie

Odnośnik do komentarza

Ja miałam. Ten zabieg nazywa sie labioplastyką i jest wykonywany w niektórych gabinetach medycyny estetycznej. Możesz sobie o nim poczytać na tej stronie:
http://ambassador24.pl/zbyt-duze-wargi-sromowe-pomoze-ginekologia-estetyczna/

Przez kilka lat zastanawiałam się nad zabiegiem oraz powstrzymywały mnie tutaj dwie rzeczy.Pierwsza to obawa przed bólem. Druga to względy finansowe (zabieg swoje kosztuje i nie jest refundowany w ramach narodowego funduszu zdrowia).

Jestem jednak zadowolona bo moja pewność siebie znacznie podskoczyła do góry.

Odnośnik do komentarza
Gość Miasterkera

Ja też chcę skrócić motylki. Mam jednak taki problem,ze oprócz warg mniejszych wystaje mi też łechtaczka. Samo przycięcie motylków i zostawienie jej wystąjącej jest dla mnie bez sensu. Zastanawiam się czy można coś z tym zrobić i czy jest to bardzo niebezpieczne(utrata czucia?)

Zastanawiałam sie nad wykonaniem zabiegu w tej klinice w Krakowie https://cliniqmed.pl/

Odnośnik do komentarza

Ja tez niedawno mialam taki zabieg ale w Katowicach i tez wlasnie problem z lechtaczka. Moj lekarz najpierw wszystko dokładnie ze mna skonsultowal.jak chcesz to napisz do mnie na priv adres lara.fajna@onet.pl podam Ci namiar na lekarza który mi pomogl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...