Skocz do zawartości
Forum

Problemy z samoakceptacją


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z problemem z którym zmagam się od dawna . Otóż mam problemy z samo akceptacją , obecnie mam 13 lat a pierwszy raz głodziłam się w wieku 10 lat bo uważałam się za zbyt grubą. Rok po pierwszych eksperymentach z jedzeniem poznałam pewną dziewczynę która z resztą chorowała na anoreksję, zaczęłyśmy razem nakręcać się do niezdrowego odchudzania się . W klasie kilka osób śmiała się ze mnie i mojej wagi chociaż ważyłam z 45kg... Nienawidziłam wszystkich naokoło a siebie tym bardziej, wariowałam w natłoku myśli. W tym roku chciałam aby było lepiej,miałam nadzieję że wyjdę z tego cała. Upadłam jeszcze niżej. Z 2 miesiące temu zemdlałam w szkolnej toalecie oczywiście rodzice zostali powiadomieni ale szkolna pedagog powiedziała mojej mamie że ja wszystko udaję i że szukam tylko uwagi w co moja mama oczywiście uwierzyła dlatego nie mam opcji pójścia do specjalisty,co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość dlflkrj

Ja bym w pierwszej kolejności wyeliminował możliwe skłonności do tycia przez napełnianie komórek tłuszczowych. Dopóki masz normalną wagę, usuń komórki tłuszczowe zastrzykiem. To kosztuje kilkaset złotych i nazywa się lipoliza injekcyjna. Być może to zatrzyma nadwagę i masz problem usunięty. Ja właśnie tak zrobiłem i to działa.

Odnośnik do komentarza

Z kim przystajesz, takim się stajesz. Zerwij kontakt z anorektyczką. Uprawiaj sport, czytaj książki, znajdź hobby, znajdź normalnych-wartościowych kolegów. Nie zamartwiaj się i nie stresuj. Czerp przyjemność z życia i szczerze mówiąc, to nie radzę słuchać ludzi w Twoim wieku, bo po prostu często mówią byle co by zabłysnąć przed koleszkami lub w momencie kiedy nagromadzeni gniewem wybuchają - na Tobie. Sam przeżyłem wiele hejtu wylanego na siebie ze strony nieznajomych, znajomych i rodziny. Grunt to się nie załamywać i dążyć do samorozwoju w zgodzie z zasadami moralnymi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...