Skocz do zawartości
Forum

Plamienia po dźwiganiu


Gryzaczek20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Otóż kończę właśnie 2 opakowanie pigułek. Zostały mi jeszcze 4 do wzięcia, przez ten czas nie miałam żadnych wymiotów, biegunek itp. Żadnej pigułki nie pominęłam/nie zapomniałam. Dodatkowo zabezpieczam się prezerwatywami. Dodam, że pod koniec 1 opakowania miałam plamienia. Dziś bardzo dużo rzeczy dźwigałam, praktycznie przez całe popołudnie nosiłam duże ciężary. Pod wieczór zauważyłam, że w śluzie z pochwy widoczne są bardzo drobniutkie smużki krwi. Czy może to mieć związek moim wysiłkiem? Czy jest to zwykłe plamienie?

Odnośnik do komentarza

mogłas się przemęczyć albo przepukliny dostać nie wiesz że kobietom nie wolno dźwigac? a jak masz torbiela albo cos innego i pekło? nie wolno tak robic obserwuj plamienie jesli minie w ciagu kilku dni to znaczy ze bylo z wysilku ale jesli ok. tygodnia nie minie to idz do ginekolga.
P.S.
po co Ci prezerwatywy skoro bierzesz pigułki?

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Obserwuj swoje ciało. Jesli te smużki były jedynym objawem, nic nowego się nie pojawi i nic nie boli to pewnie nic takiego, ale jesli cokolwiek sie do tego dołoży to od razu idź do lekarza. Obserwuj tez okolice brzucha i pachwin. Jesli się przeciążyłaś to grozi to przepukliną. Jak pojawi się gulka to oznacza przepuklinę.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Czasem lepiej jest reagowaz na wszystko co się dzieje niż zbytnio ignorować, bo to nigdy nie wiadomo. Chodzi tez o to, aby poznać swoje ciało i wiedziec jak reaguje na różne rzeczy, żeby można było stwierdzić na co można sobie pozwolić w przyszłości. Na Twoim miejscu unikałabym w przyszłości dźwigania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...