Skocz do zawartości
Forum

Czy ćwiczenia mogły zatrzymać miesiączkę?


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , od stycznia ćwiczę 4-5 razy w tygodniu , od stycznia także nie mam miesiączki. Zaczynam się martwić I jednak wolałabym aby ona wróciła . Mam 174cm I ważę 60kg . Codzienne spożywam ok 1900-2000 kcal I jem naprawdę zdrowo . Trenuje siatkówkę I dodatkowo biegam na długie dystanse I czasami ćwiczę także Ewę Chodakowską. Co mam zrobić aby miesiączka powrocila ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

A jak ze źródłami tłuszczy w diecie?
Treningi nie są zbyt intensywne?
Zrób sobie okres roztrenowania (delikatne treningi) przez okres dwóch tygodni.

No i oczywiście udaj się do lekarza. Tak na prawdę za mało informacji podałaś by móc określić powód co się stało. Czy ta zdrowa dieta faktycznie jest taka zdrowa itd.

Możesz też do mnie napisać na maila postaram się coś doradzić: krzysztofsobotka.fit@gmail.com

Trener Personalny - Warszawa
Prowadzenie dietetyczne i treningowe online
Najlepsze suplementy i produkty zdrowej żywności
www.prozis.com/32w5

Odnośnik do komentarza
Gość oszeszka
W dniu 28.04.2019 o 21:46, Hilda01 napisał:

z mojego doświadczenia wiem, że mogą jednak polecam udac się do lekarza, bo może to byc coś poważniejszego. Dziewczyny a co z nietrzymaniem moczu w czsie ćwieczen. Miała któraś z was tki problem ? Ja zakładam wtedy TENa bielizne chłonną. A może wy macie na to jakiś sposób ??

Faktycznie środki higieniczne z teny dają radę, tez z nich korzystałam  po porodzie, Pani w dozie mi poleciła. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...