Skocz do zawartości
Forum

Skąpe plamienie po przyjęciu dwóch opakowań tabletek bez przerwy


Gość gentelle

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjęłam dwa opakowania tabletek bez zrobienia 7 dniowej przerwy, gdyż wyjeżdżałam na wakacje i nie chciałam aby wystąpiło krwawienie. Pod koniec brania drugiego blistra (3 dni przed zrobieniem przerwy) zaczęły się plamienia, które nieznacznie się zwiększyły po odstawieniu tabletek i trwały do 4 dnia po odstawieniu. Nie mogę jednak powiedzieć by było to typowe krwawienie z odstawienia gdyż do tej pory pojawiało się ono dopiero po odstawieniu w 3 dniu i trwało do 6 a nawet 7 dnia, a także było obfitsze. Tabletki biorę od 4 lat i do tej pory takiej sytuacji nie było. Czy to możliwe by plamienie nie było krwawieniem z odstawienia i powinnam zrobić test ciążowy ? Czy taka zmiana związana była z przyjęciem dwóch opakowań ? Dodam iż regularnie brałam tabletki, żadnej nie ominęłam a przy współżyciu nigdy nie dochodziło do wytrysku w moich drogach rodnych,prawie zawsze zabezpieczaliśmy się także prezerwatywą.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie własnie o to chodzi, że zawsze miałam dość obfite krwawienia i trwały od 3 do 7 dnia z odstawienia około 4-5 dni i to była u mnie norma. Teraz wystąpiły plamienia jeszcze podczas brania tabletek (3 dzień przed końcem blistra) i trwało jeszcze 3 dni po odstawieniu, a mój niepokój związany jest z tym, że to plamienie zaczęło się wcześniej a nie w przerwie, a potem jedynie trochę się powiększyło, ale było zdecydowanie mniej obfite niż zawsze. Czy takie skąpe krwawienie powinnam uznać za krwawienie z odstawienia czy też powinnam się martwić ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to nie było krwawienie z odstawienia, skoro wystapiło jeszcze porzed odstawieniem. Przez to, że wzięłaś dwa opakowania pod rząd to organizm został troszke przeciążony hormonami i dlatego mia łaś plamienie. Jak teraz robisz przerwę to przy kolejnym cyklu powinno już być wszystko w porządku. To nie może być ciąża przy tylu zabezpieczeniach.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

prosze o odpowiedzz tabletki logest biore od 3 lat polaczylam dwa opakawonia biorac je bez 7 dniowej przerwy krwawienie dostalam w dniu wziecia ostatniej tabletki z drugiego opakowania pod rzad i od tamtej pory (sooty)krwawilam przez 6 dni z tym ze planowo z odstawienia powinnam dostac okres we wtorek a dzisiaj jest czwartek i okres wlasnie mi sie skonczyl czy to przez to ze oranizm wykrwawl sie o 3 dni szybciej? zrobilam test i wynik ujemny ale dalej sie martwie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...