Skocz do zawartości
Forum

Silne przeczucie śmierci


Gość hamlam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w piątek lecę samolotem - nie jest to mój pierwszy lot, ale pierwszy raz tak panikuje, jestem pewna że umrę tego dnia, okropnie się z tym czuję, panikuje, mam wymioty na tle nerwowym, ciągłe ataki płaczu I okropne myśli o mojej śmierci, nie jestem w stanie nic zrobić, trzęse się i mam wrażenie jakbym była w jakimś śnie, nie wiem coś się dzieje. Jak mogę sobie pomóc, boję się że mogę zemdlec na lotnisku ze stresu, okropnie się trzęse nawet pisząc ten durny post.

Odnośnik do komentarza

Jak patrzę niczym, zwykły lot Ryanairem do Dublina, nie jestem w stanie przebukować bo lecę z tatą i do 18 nastki brakuje mi kilku miech, im bliżej lotu tym bardziej mi piszczy w uszach, teraz doszedł do wczorajszych objawów ból głowy, każdy uważa że robię z siebie specjalnie histeryczke, a ja bym wolała się tak nie czuć

Odnośnik do komentarza

ryzyko śmierci w samolocie jest znacznie mniejsze niż w aucie. Wiem bo czytałem statystyki. Po prostu o wypadkach samochodowych śmiertelnych sie nie pisze bo to zbyt powszechne, natomiast jak samolot sie rozbije to trąbią o tym bo to ultrarzadkość i dlatego wzbudza sensacje. To, że teraz więcej piszą o wypadkach samolotowych niż np 10 lat temu to po prostu wina większej ich ilości, więc i wypadków musi być więcej

Odnośnik do komentarza

Zanim zacznie się histeryzowac i mówić, ze nic nie jest możliwe- trzeba sprawdzić swoją wiedzę u żródła. W Raynairerze powyzej 16 roku życia "Nastolatki mogą podróżować samodzielnie (poza osobami mieszkającymi w Hiszpanii i Portugalii – nieletni musza posiadać pisemną zgodę rodziców na podróżowanie)".

Nie masz przymusu lecenia z Tatą. Poleć sobie przed nim lub za nim, bedzie bardziej interesująco. Przynajmniej nie będziesz miała poczucia, ze zginie pól Waszego rodu. Albo zginie tylko on , albo tylko Ty, jak tak bardzo wierzysz, ze ktos musi zginąc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...