Skocz do zawartości
Forum

Co najlepsze na przedwczesny wytrysk


Gość rumorenst

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a maxon active probowaliscie moze? Moj partner zazywa, bowiem po 40-stce i w takim stresie, w jakim on pracuje - to juz nie jest tak wesolo z erekcja, jak 10 lat temu:/ No ale musze przyznac, ze dziala! I to bardzo dobrze - po zazyciu czekamy kilkanascie minut, pieszczac sie przez ten czas:) No i potem - juz pozostaje sex, dluuuugi, przyjemny i to nawet kilkakrotny

Odnośnik do komentarza

Są różne środki pomagające kontrolować czas wytrysku. Są przecież prezerwatywy ze specjalnym żelem. Ostatnio też odkryłem chusteczki orgasm control.
Nasączone są mentolem który dodaje uczucia chłodu oraz kilka innych składników "oszukujących" receptory które odpowiedzialne są za odczucia, które stoją za przedwczesnym wytryskiem. U mnie z stosunek wydłużył się z 3-4 min na około 20 min :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa z tymi chusteczkami. Do tej pory korzystałem głównie z prezerwatyw "środkiem znieczulajacym" przedłużającym stosunek, ale szczerze muszę powiedzieć, że nie lubię kochać się w prezerwatywie. Przetestuję i powiem jak było :)

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem sobie kilka dni temu. Płaciłem 5 dych za 6 chusteczek ( w pakiecie jest taniej bo jedna kosztuje jakieś 10 zł). Efekt świetny. Wystarczy użyć tak z 10-15 min przed bzykaniem i o wiele lepiej się kontrolujesz . Wszystko czujesz tak jak jest normalnie ale po prostu lepiej możesz się kontrolowac.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadcz.

według mnie najskuteczniejszy sposób na przedwczesny wytrysk czyli wydłużenie stosunku przy jednoczesnym braku osłabienia erekcji są tabletki z Lidokainą jak te Angielskie Stud Pills. Inne preparaty działające na osłabienie bodźców dotykowych czy psychologicznych mogą wydłużyć stosunek jak leki przeciwdepresyjne ale jednocześnie powodują osłabienie erekcji nawet zmulenie. Kremy, żele czy inne cuda działają na zasadzie znieczulenia lub w ogóle placebo więc tutaj można sobie darować. Ja zagłębiałem ten temat kilka lat bo borykam się z tym problemem właściwie od czasu gdy zacząłem współżyć i przetestowałem dzieisiątki różnych środków. Sądzę że w tym momencie najlepsze rozwiązanie to te tabletki Stud Pills nie trzeba ich brać codziennie wystarczy przed stosunkiem. Dawniej działał na mnie spray angielski Stud 100 niestety oryginał praktycznie nie do nabycia w Polsce bo większość to podróbki i różnie ze skutecznością bywało. 

Odnośnik do komentarza

Sildenafil to nie na przedwczesny wytrysk ale na erekcję.
Na przedwczesny wytrysk nie pomogą.Nie wiem czy jest sens je kupować bo jedynie wydacie kase i to na marne ( porządne tabletki z sildenafilem swoje mogą kosztować)
Wyprobowałem wiele sposóbów bo również długodystansowcem nie jestem ale w moim przypadku najlepiej sprawdzily się oc wipes ( które zostały tutaj już wspomniane).

Odnośnik do komentarza

No co Ty. Z niczym się nie ukrywam i laska nawet zadowolona jest, że tak na mnie działa,że nie jestem w stanie sie opanować. Poza tym można taką chusteczkę potraktować jako grę wstępną. Mi dziewczyna wsmarowuje to w penisa, potem czekamy trochę aż się dobrze wchłonie i do roboty.

Odnośnik do komentarza

Tak, jednorazowe.Sa nasączone substancją, która pomaga utrzymać dłużej kontrolę. Poza opakowaniem wyschną tak wiec nie ma sensu odkładać ich na później. Jedna chusteczka jest akurat na jeden raz. Używasz na chwilę przed stosunkiem, jakieś kilka minut. Tak aby się wszystko wchłonęło i aby zaczęły działać. I nie , nie musisz się martwić, że Cię znieczuli bo Cię nie znieczuli :P Po prostu będziesz miał większą kontrolę, ale będziesz czuł wszystko tak jak wcześniej. Sam trochę się obawiałem,że penis może opadać ale nie opadał. Jak to miałem kiedy stosowałem gumy.

Odnośnik do komentarza

Co to te oc wipes? Zapomniałem dodać,że prezerwatywa również odpada. Ta z prążkami sprawia, ze penis opada. Ta ze środkiem na przedłużenie wytrysku znieczula mi penisa, praktycznie nic nie czuję i nie wiem ile bym posuwał kobietę to nie byłbym w stanie dojść. Tak na mnie ten preparat działa.

Odnośnik do komentarza

Nie znasz orgasm control wipes? Serio? To chusteczki na przedlużenie wytrysku. Bierzesz taką chusteczke, nacierasz penisa na chwilę przed stosunkiem i możesz o wiele dłużej. Jak mamy ochotę z laską na długi seks to używam. Jeśli chodzi o prezerwatywę to w durexie tego środka jest zbyt duzo i można sobie wydłubać

Odnośnik do komentarza

Nie znieczuli Cie. To nie znieczula ale daje większą kontrolę. W sensie,ze czujesz praktycznie wszytko ale mozesz o wiele dłużej ( tak było właśnie u mnie). Dobra rzecz, sa trochę droższe niż gumy ale proponowałbym sprobować zanim sięgniesz po tabletki.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony tak,z drugiej strony dobre gumy też tyle kosztuja. No i nie musisz codziennie stosować chusteczek ale jeśli Ci podpasują to kupujesz sobie spray orgasm control który jest bardziej wydajny. Nie jest tani ale starscza na długo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...