Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego oni mnie naśladują?


Gość edyta199a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edyta199a

Mój młodszy brat od malenkosci mnie naśladował we wszystkim, do tej pory mu to zostało, kopiuje wszystko, moje miny, sposób mówienia, zainteresowania, ma takie same poglądy jak ja na wszystko.Idzie podobną scieżką zyciowa co ja

Mój kuzyn, choć starszy o kilka lat robi tak samo. Je nawet takie same kebaby jak ja ,co powiem to on to robi, przejmuje moje poglądy i uważa je za swoje, nikogo z rodziny nie słucha oprócz mnie

Śmieszy mnie to ale czasem tez denerwuje bo nie czuje sie juz wyjatkowa, mam wrazenie jakby mi kradli osobowosc. Co robic?

Odnośnik do komentarza

Masz wyrazistą osobowość i sposób bycia. Trudno mi to ująć w słowa, ale podam przykład: są ludzie, którzy dla odmiany są "przezroczyści" - mówią, a nikt nie zapamiętał, co powiedzieli, byli gdzieś i w pewnym momencie wyszli, a nikt nie zauważył, że w ogóle byli, ani kiedy wyszli. Ty jesteś ich przeciwieństwem. Kiedy czujesz się bezpiecznie i jesteś sobą, np. w domu, to jest tak, jakby wokół ciebie była jakaś "aura", której nie można zignorować. A jeżeli jesteś dla nich od dawna autorytetem do naśladowania, to zapewne jesteś osobą pozytywną, którą aż chce się naśladować.
Moim zdaniem ciebie nie da się okraść z twojej indywidualności, bo twoje ja to jak źródełko. Bez końca. Taki typ. Tylko pozazdrościć. :)

Odnośnik do komentarza

Pownie, ze mozna pozazdroscic, ale bujnej wyobrazni. I choć moźe byc prawdopodobne, ze młodszy brat nasladuje starszą siostrę to wydaje się być wytworem bujnej wyobrazni aby starszy kuzyn chciał kopiowac zachowania mlodszej kuzynki.

Pytanie dlaczego tak twierdzisz. Czy jak niejedna osoba na tym forum chesz stworzyc fałszywy wątek i patrzec jak się rozkręca i czasem podrzucac nową informację, niech inni klepią w klawiaturkę.

Czy tez może masz tak małe zainteresowanie swoją osobą przez rówiesników, ze w glowie wytwarzasz sobie bajki np na temat przystojnego starszego kuzyna i przypisujesz mu rzekome zachowania, o których marzysz.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Nikt niczego ci nie kradnie a dlaczego ? Ponieważ wszystkie wynalazki i wzory oraz produkty to praca wielu mózgów. Żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba znać wasze środowisko wychowawcze w domu od dawna oraz obecne relacje z rodzicami. I wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...