Skocz do zawartości
Forum

Prawiczek mały penis


Krzychmen

Rekomendowane odpowiedzi

Ile centymetrów we wzwodzie? Powiem tak... Dramatu nie ma, chociaż sam widzisz, że duży rowniez nie jest. Kobietę można zaspokajać na wiele sposobów i tak naprawdę wiekszosć kobiet osiąga orgazm nie podczas orgazmu pochwowego, ale podczas orgazmu łechtaczkowego. Bywa, że ktos ma dużego penisa, ale jednocześnie jest słabym kochankiem. Bywa również, ze ktoś kto ma niewielkiego członka jest znakomitym kochankiem.
Próbowałeś może sposobów na powiekszenie członka? Można w pewien sposób powiększyć penisa tabletkami. O jakieś 2-3 centymetry.

Odnośnik do komentarza
Gość mariuszmk

Sam kiedyś próbowałem takiego powiększenia ale nie było efektu ;/ Jeśli chodzi o pompkę to jakiś efekt dawała, ale niewielki bo jakieś 2 centymetry jak się używało ale potem to wszystko wracało do normy.

Odnośnik do komentarza

No i właśnie w tym jest problem. Tabletki na jakie się zdecydowałeś są kiepskie w skłądzie. Podejrzewam, ze skusiła Cie cena a nie opinie na temat tabletek? Akurat tabletki maja kiepskie opinie co jest uzasadnione skladem, bo tak niewielka dawka L argininy nie jest w stanie powiekszyc członka. Druga rzecz to czas. W pierwszym miesiącu brania praktycznie zadne tabletki nie powiekszą Ci penisa, bez znaczenia jak najdroższe oraz najskuteczniejsze sobie kupisz. Będziesz widział poprawę libido, poprawę ochoty na seks czy większe erekcje, ale na pewno nie zobaczysz efektu powiększenia. Sam brałem penilarge, przez 3 miesiace i efekt bardzo zadowalający. 3cm we wzwodzie, obawiałem się tego, ze rozmiar się z czasem zmniejszy, ale nie. NIe zmniejszył się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...