Skocz do zawartości
Forum

Ból kręgosłupa przy uwypuklaniu krążków międzykręgowych


Gość snopek2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snopek2000

prosze o podanie mi doklandego wyniku rezonansu czy to jest grozne dla zycia i zdrowia .
na poziomie l3/l4 widoczne sa obwodowe uwypuklenia krazkakregowegomodelujace przednia powierzchnie worka oponowego na poziomie l4/l5 wyrazne uwypuklenie znieksztalca przednia powierzchnie worka oponowego bardzo dyskretnie modeluje nerw rdzeniowy l4 po stronie lewej w odcinku miedzykregowego
l5 niewielkie obwodowe uwypuklenie krazka miedzykregowego na tym poziomie widoczna jest bardzo dyskretne modelowanie nerwu rdzeniowego l5 po sronie prawej na uwypukleniu krazka miedzykregowego zmiany przeciazeniowo zwyrodnieniowe w stawach miedzykregowych dolnego odcinka kregowego l dziekuje za odpowiedz i czy mozna pracowac przy takich dolegliwosciach a boli mnie czaly czas bez tabletek przeciw bolowych nie daje rady nie moge sie schylac dzwigac itp jakie sa rokowania dalej dziekuje

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Zażywasz mocne tabletki przeciwbólowe? jakies na receptę czy dajesz radę na tych bez recepty?

Z opisu raczej nie wynika, że cos jest bardzo źle z kręgosłupem, bo wszędzie jest opis, że delikatnie czy niewielkie. Wiadomo, każdy cos tam ma nieidealnego w kręgosłupie.

Może rehabilitacja by pomogła?

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza
Gość snopek2000

rehabilitacja nic nie pomogla i nie wiem co dalej lekarz zadecyduje czy operacja czy bede chodzila o kulach zeby obciazyc ten kregoslup ale w domu nic nie moge zrobic troche pochodze i juz jest bol w nodze i w plecach juz sama nie wiem co ma robic wiem ze leki przeciwbowe sa do czasu dzieki za odpowiedz .

Odnośnik do komentarza

Mojemu tacie rehabilitacja tez nic nie pomagała, tzn troszkę było lepiej, ale na krótko a miał zrosty w kręgosłupie. Teraz jeździ kilka razy w roku do takiego lekarza neurologa, który jest kręglarzem, który zrywa te zrosty i to naprawde pomaga, bo normalnie funksjonuje. Nie wiem czy u Ciebie to tez by pomogło, ale może warto się tym zainteresowac i poszukać jakiegos kręglarza?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...