Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku odmiennych światopoglądów w związku?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poznałem dziewczynę która mi się bardzo podoba ale niestety nie akceptuje jej przeszłości seksualnej i podejścia do seksu, ja osobiście uznaje seks z miłości a kobieta którą poznałem ma za sobą przygody na jedna noc których ja nie akceptuje i od tym względem się kompletnie nie zgadzamy.Niektórzy twierdzą że to głupie w ten sposób skreślać kogoś ale wydaje mi się że mam prawo sobie dobierać partnerkę która ma podobne wartości do mnie!?Proszę o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie powinienes się z nią wogóle spotykac. Jesli drażnią Cie jej jednorazowe przygody to nikła szansa na trwały związek. Ty w duszy krytykujesz taką postawe i będziesz się podswiadomie obawiał, ze spotykając się z Tobą w zbyt długiej rozłące zaaplikuje sobie jednodniową przygodę. Takie myśli Cię zjedzą. To po co wogóle zaczynasz randkowanie z kobietą, ktora wg ciebie jest po prostu zbyt "lekka"?

Odnośnik do komentarza

"Po co?" to zawsze jest pytanie klucz. Po to, że mu się ona podoba i jest świetna w łóżku, z czego on chce czerpać pożytki. Mieć panią na wyłączność!
Teraz będzie się na nią pieklił że ona taka rozrywkowa. Jak te kobiety które wiążą się z rozrywkowymi chłopakami, a potem mają do nich pretensje że oni piją i zdradzają. Ludzie wokół nas nagminnie fundują sobie komedie pomyłek a później kręcą dramaty. Bóg dał nam mózg po to, żeby go używać. Najpierw nie używamy mózgu, a potem mamy pretensje do Boga, do losu, do rozrywkowych partnerów o to, że nie są tacy, jak byśmy sobie życzyli, czyli żeby byli spokojnymi domatorami, odpowiedzialnymi, poukładanymi. Przed ślubem obowiązkowo ma być rozrywkowy, ale po ślubie to już ma nie być rozrywkowy tylko ma być... kimś innym. Nie mogę sobie odmówić i na koniec powiem: Hehehe

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...