Skocz do zawartości
Forum

Co sprawia, że kobieta jest seksowna?


Gość Rubinowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałam dodać. Chyba jednak seks też ma wiele związku z miłością. Facet decydując się na związek z jakąś kobietą, podświadomie wybiera matkę swoich dzieci - musi więc odczuwać do niej silne pożądanie. (chyba że chce się do niej modlić tylko) Byłam nawet kiedyś na takim wykładzie dotyczącym ludzkich instynktów. Myślę, że RÓŻNI faceci w kobietach odnajdują RÓŻNE seksowne cechy.
PS. Nie wiem jak spaczony musi być facet kiedy patrzy tylko na wygląd. Aż przypomniała mi się taka reklama "Do Czech to ja mam za darmo"... Ładna laska, ale lepiej żeby się nie odzywała. Jak kogoś pociąga tylko wygląd, a nie odstrasza IQ nieprzekraczające temperatury pokojowej to jest dopiero straszne...

Odnośnik do komentarza

Co do Justyny Steczkowskiej, to wcale nie jest taka brzydka tylko po prostu jest przeciętna (nie mylcie brzydoty z przeciętnością), a poza tym jest posiadaczką (a przynajmniej moim zdaniem) najlepszej, najbardziej seksownej figury wśród polskich celebrytów (długie nogi, spore piersi, ładne pośladki, wcięcie w talii... idealna figura) i ma pociągający głos. A Adele? Nie uważam jakoby ona miała być seksowna. Owszem, jest ładną kobietą mimo swojej tuszy, ale nie ma w sobie seksapilu. Widząc ją chciałoby się (okiem faceta) z nią poprzytulać, pochodzić za rączkę, całować się, ale nie przychodzi na myśl seks... no, chyba, że w grę wchodzi miłość, wtedy tak. Jednak to nie ma związku już z seksapilem.
Moim zdaniem brzydkie kobiety się kocha, ale wątpię, żeby pociągały faceta. Prawda jest taka, że seks nie zawsze jest właśnie z pożądania, ale i z miłości, bo jak już się kocha kogoś, to (za przeproszeniem) nawet brzydka dziura jest ładna kiedy ma facet chcicę i do tego kocha. Wiem, że jestem może zbyt szczera. Jednak ciągle nie rozumiecie tego, co chcę przekazać.
Są kobiety przeciętne, a są też kobiety po prostu brzydkie i nie mylcie tych pojęć. Te przeciętne mogą mimo wszystko pociągać, ale wątpię, żeby kobieta przypuśćmy z pryszczatą twarzą, kartoflanym nosem (wielkim i krzywym), okropną figurą itd mogła w jakiś sposób kogoś pociągać...
Możecie sobie dziewczyny bronić tych wszystkich nieatrakcyjnych pod żadnym względem kobiet, albo po prostu atrakcyjnych, ale nie seksownych... jednak świat jest brutalny i albo masz w sobie seksapil albo nie. Jeśli kobieta pociąga facetów, to jest sexy... w waszym rozumowaniu każda jest seksowna... no proooooszę was, jedne są, a inne nie, nie myślmy jak jakieś zaślepione.
A poza tym proszę do ładnych dziewczyn nie przyczepiać metek głupich, bo tak naprawdę to większość tych ładnych chcemy osądzać jako głupie, chociaż często nie są. Do łóżka bez miłości nie potrzebne są wspólne tematy rozmów, można być sexy bez wspaniałego charakteru. Tylko do prawdziwej miłości potrzebne jest dopasowanie i fizyczne i psychiczne, ale nie o tym tu mowa więc nie wiem co za argumenty wy podajecie.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że w dzisiejszych czasach uprawianie seksu nie zawsze idzie w parze z miłością, ale żeby już tak skrajnie to od siebie oddzielać grubą kreską?
Ty uważasz, że Adele nie może być seksowna, bo jest puszysta - gwarantuje Ci, że na świecie jest mnóstwo facetów, którzy uważają, że ona jest bardziej seksowna niż jakaś szczuplutka modelka. Chciałam zaznaczyć, że dla wielu seksowny jest również talent.. Może Ty do nich nie należysz, ale wiele osób owszem.
Dobry przykład podałaś.. na prawdę dobry. Tak się składa, że mam koleżankę, która jest pryszczata i ma duży nieładny nos. Ty uznałabyś, że jest brzydka... a nie ma faceta, który by się za nią na ulicy nie obejrzał. Bo właśnie ma subtelne, piękne ruchy, klasę - dużą jeśli chodzi o sposób ubierania. Wiele ładniejszych kobiet jej zazdrości - to jest właśnie ten typ kobiety, ona wygląda mega seksownie nawet w rozciągniętym swetrze swojego męża. Problemy z cerą to też kwestia dbania o siebie - można to leczyć (wiem sama, ze czasem jest trudno) i zawsze można to delikatnie ukryć makijażem. Cały świat nie musi wiedzieć, że mamy problemy z cerą, nie każdy przygląda nam się z bliska, żeby sprawdzić, że mamy brzydką cerę, nie? Poza tym jak sama widzisz, są jednak faceci, którzy zwracają uwagę na uśmiech, gesty - a nie tylko na ładną buzię i figurę jak u Steczkowskiej. Moja koleżanka ma to coś - ale jak widzę Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

Nie mylimy brzydoty z przeciętnością choć zauważ, że dla Ciebie ktoś może się wydawać brzydki, a dla kogoś innego ładny. Ile głów tyle zdań. Nie twierdzę też, że kobiety piękne nie są mądre, sama znam takich wiele. Sugeruję tylko, że najpierw warto poznać osobę, lepiej nie zwracać uwagi tylko na wygląd. Chyba, że zależy Ci na szybkim seksie... to rób sobie jak uważasz.
Ja też nie jestem zbyt ładna, ani nie mam idealnych proporcji - a wiesz, mimo wszystko uważam, że mój chłopak stale mnie pożąda.. Ale według Ciebie, to na pewno nie mogę być seksowna, więc chyba zostało mi jedynie strzelić sobie w głowę.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o czym ty w ogóle do mnie piszesz... czy ja napisałam, że Adele nie jest sexy z powodu swojej tuszy? Nie. I wcale tak nie myślę, bo wiem, że krąglejsze kobiety też mogą być sexy. Tak samo nie napisałam, że wystarcza mi seks w związku czy coś w tym stylu (mam męża, którego kocham i który mnie pociąga). W ogóle wszystkiemu mogłabym zaprzeczyć. Czy ja napisałam, że dobierając partnera powinno się zwracać uwagę tylko na wygląd? Dziewczyno, nie wciskaj mi takich kitów, w ogóle pisałam o czymś innym. Oddziel temat związku z tematem kobiety seksownej, bo nie piszemy tu o związkach, ale o byciu sexy. Jasne, że dla swojego partnera, który cię kocha, zawsze będziesz najlepsza pod każdym względem, ale ja piszę ogólnie, a nie o związkach.
Moim zdaniem seksapil ma się w sobie albo nie... co da brzydkiej kobiecie założenie sexy bielizny jak i tak nie jest sexy (dla swojego partnera tak, to oczywiste, no i dla jakichś nieatrakcyjnych kolesi jak ona - też jest dobra do łóżka, aby byłą dziura).
I nie napisałam, że jak kobieta ma problemy z cerą, to nie może być sexy, po prostu podałam przykład jak może wyglądać bardzo brzydka kobieta, bo mnie nie zrozumiałyście. Może jeszcze zdjęcie mam jakiejś wysłać (ironia)?
Po prostu uważam, że nie tylko charakter jest sexy i sposób bycia, ale i wygląd też odgrywa rolę w byciu seksowną (sama napisałaś, że twoja nieatrakcyjna koleżanka fajnie się ubiera, a to też ma związek z wyglądem). NIE KAŻDA KOBIETA JEST SEXY. Albo to ma, albo tego nie ma i podoba się tylko temu jednemu, który się w niej zakochał.

Odnośnik do komentarza

sama powiedziałas ze dla Ciebie Adele nie ma w sobie seksapilu,ze mozna ją kochac i chodzic z nią za raczke ale tego według Ciebie nie ma i dla facetow raczej tez nie ma, a ja znam faceta ktoremu ona sie bardzo podoba i on twierdzi ze Adele jest bardzo seksowna dla niego. więc co, jest seksowna czy nie? oczywiscie ze jest, bo on to w niej widzi, a Ty nie musisz. Na szczescie nie jestes jury ktore decyduje czy ktos jest seksowny czy nie bo większość ludzi na świecie pewnie by odpadła ;/

Odnośnik do komentarza

Myślę, że ta sukienka jest po prostu piękna - merg.pl/product-pol-86244-Sabrina-ekskluzywna-sukienka-z-koronkowym-dekoltem-CHABROWA.html?rec=102855203 Robi mega różnicę, jest estetyczna i klimatyczna. Czy czegokolwiek w niej brakuje? Kolory też są dostępne różne, więc to raczej kwestia wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...