Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ciągle zakochuję się bez wzajemności?


MrAsia

Rekomendowane odpowiedzi

Może i jestem brzydka i wgl, ale nawet widziałam brzydkie osoby mają chłopaka/dziewczynę, a ja nie. Jestem sama i nikt nawet sięnie chce ze mną kolegować. Mam 16, prawie 17 lat i do tej pory nigdy nie miałam chłopaka ani dziewczyna i dla każdego w kim się zakocham to jest to tragedia. Zakochałam sięw lekarce, dobra, ona jest hetero, ale nawet nie chciała mnie leczyć, wyznałam jej miłość, że siedzi w mojej głowie, a potem urwała całkowicie kontakt i nigdy go ze mną nie miała. Albo Dyrektor, no on jest żonaty to rozumiem i nie ogląda się na uczennice, ale nawet nie chce mnie uczyć ,a w zeszłym roku uczył. Co ze mną nie tak? Dużo osób mi mówi, że jestem dziwna....

Odnośnik do komentarza

Ponieważ masz jak piszesz mały kontakt ze swoimi rówieśnikami to pragniesz sobie pewną pustkę towarzyską zapełnić jak umiesz w kontaktach z ludźmi.ktorych przynosi Ci los.

Pobierasz korepetycje, to ten.ktory Ci ich udziela staje się Twoim idolem.
Chorujesz i opiekuje się Tobą lekarka-juz jej wyznajesz miłość.

Osoby te robią uniki.bo ich zawód wymaga pomocy dla innych ale i wymaga panowania nad sytuacją. Po czasie np. Twoi rodzice mogliby kogoś zastraszyć, ciągać po sądach, że choć są dorosłe to pozwoliły na jakąś niezdrową bliskość w relacji uczen-nauczyciel czy pacjent-lekarz. Po prostu te osoby ciągnąc kontakty z Tobą narazilyby się na utratę swojej wiarygodności zawodowej. Chroniąc swoją karierę zawodową mówią Ci jak umieją najdelikatniej 'do widzenia'.

Lepiej chyba swoje oczy i uwagę skierować na rówieśników.A pozyskiwać ich możesz w szkole, na treningach sportowych, na kółkach zainteresowań, na kursie językowym,na letnich obozach czy gdziekolwiek indziej gdzie bywają młodzi ludzie i Ty też tam możesz byc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...