Skocz do zawartości
Forum

Mojej mamy partner się do mnie nie odzywa


Rekomendowane odpowiedzi

Maciek (mamy partner) się do mnie nie odzywa od niedzieli jak na mnie nawrzeszczał w niedzielę. Wczoraj jak wychodziłam z domu to się spytałam czy zamknąć drzwi na klucz a on ani słowem się nie odezwał więc nie zamknęłam tych drzwi dzisiaj tylko mi zostawił kartkę żebym kupiła chleb. Nie wiem co mam zrobić...
A Maciek na mnie nawrzeszczał tylko dlatego że miałam burdel w pokoju a tak na prawdę miałam błysk w pokoju...

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ty oceniasz, ze miałaś w pokoju blysk a partner mamy, ze mialaś burdel to naprawdę między Wami jest duża trudnośc w porozumiewaniu się, bo na tę samą sprawę macie radykalnie rożne spojrzenie. To może oznaczasz, ze jak wchodzisz do łazienki i myślisz, ze zostawilas ją w takim samym stanie jak ją zastalaś a nawet może ja posprzątalas, bo uznałas, ze już jej się należy- Ty wtedy jestes z siebie zadowolona, ze taka porządna jesteś. On wchodząc do tej samej łazienki, ktorą Ty przykładowo wcześniej sprzątalas uważa, ze jest bałagan. Może nawet nic Ci nie mówi, ale rośnie mu gula w gardle, że taka nie dośc dokładna jestes.

Jeśli sprawy porządku są takie sprzeczkotwórcze to trzeba by z mamą ustalić co i kiedy i w jakim zakresie powinnaś wykonywać i powinnaś się z umów rzetelnie wywiązywać.

Partner się zle zachował, bo nie stosuje się metod wychowawczych przy gościach np Twoja koleżanka.

Jesli mialas blysk jak twierdzisz i mama nie ujęła się za Tobą to może on ma tak gwałtowny charakter, ze mama gdy on jest rozkręcony dyplomatycznie woli nie zabierac glosu, bo on może jeszcze bardziej glośno lub co gorzej grubiańsko się rozkręca. Lub mama siedziała cicho,bo jednak tez uwazała, ze do przymiotnika "ładnie" posprzatane jest naprawdę daleko.

Albo masz jako 15 latka spaczony, przewrażliwiony ogląd rzeczywistości, albo mama slabo wybiera sobie partnerów na życie. Twój tata przeciez z nią tez nie tworzy kompletu.

Ty probuj się ratować porządnym odrabianiem lekcji, pomocą w domu i zajęciami pozaszkolnymi ale i pozadomowymi. Zacznij uczyć się języków obcych, biegaj na zajęcia sportowe to nie będziesz miala czasu siedzieć i rozpatrywać, czy partner matki na Ciebie krzywo patrzy lub, ze Twoi przyjaciele czy znajomi są z Tobą z litości(jak pisałas w sąsiednim poście).

Mama może nie chce z Tobą biegac do psychologów, bo po reakcji Twojego taty nauczyla się za niektórzy faceci, gdy potrzeba pomocy psychologa uważają, ze dana osoba to tylko powinna iśc do psychiatryka. Ona nie chce aby jej partner jej wypominal, ze ona ma córkę wariatkę, ktorą trzeba leczyć- on sam może jest furiatem a mamie by dokuczal i nie wiadomo czy Ciebie by nie wyzywal od psychicznych. Mama chce tego Tobie i sobie oszczędzić i uwaza, ze jej czas na rozmowy z Tobą powinien Ciebie satysfakcjonować.

Odnośnik do komentarza

Przed tym zajściem z mojej mamy partnerem normalnie rozmawiamy a teraz przez okrągły tydzień ani słowem się do mnie nie odzywa. A jeśli chodzi o moją mamę to po wczorajszej wypowiedzi zdań się do mnie też nie odzywa a jak już to tylko żebym posprzątała przedpokój albo kuchnię i tylko tyle...
A na zajęcia dodatkowe już się zapisałam...
A jeżeli chodzi o nie przebywanie w domu to to jest nie możliwe bo mogę wychodzić z domu dopóki moja mama nie wróci do domu i nie da mi czasu do której mam być na dworze kiedyś czas miałam do 21 ale to się zmieniło po kłutni z jej partnerem... A jeżeli chodzi o przyjaciół to teraz zamiast mnie wyśmiać że mnie to boli co się dzieje u mnie to oni mi pomagają

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...