Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na zły humor


Gość Marzycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzycielka

Nie zastanawiało was kiedyś czemu jak zjemy czekoladę albo kawałek ciasta to jesteśmy jakoś tak bardziej szczęśliwe?
Ja jem najczęściej masło czekoladowe prosto ze słoika. Do tego ciepłe kapcie, szlafrok i dobry film i jest bosko. To jest mój sposób na zły nastrój a jaki jest wasz.

Odnośnik do komentarza

Czekolada, oprócz takich mikroelementów jak m.in. magnez, wapno czy żelazo, posiada fenylotylaminę, która pobudza organizm do produkcji endrofin. Endorfiny zwane są hormonami szczęścia, ponieważ poprawiają samopoczucie i zmniejszają napięcie wynikające ze stresu. Najlepsza jest gorzka czekolada. 2-3 kostki dziennie, wpłynie na nas pozytywnie, a więc drodzy Forumowicze... jedzmy czekoladę i bądźmy szczęśliwi!

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka

Jak mam zły humor, bo myślę, że wszystko mi się wali to nie ma nic lepszego niż przestać myślec o sswoim życiu i zagłębić się w inne, czyli włączyć dobry serial. Po kilku godzinach jest mi od razu lepiej :) Czasem też jak jest mi źle albo jestem zdenerwowana to włączam ostrą rockową muzykę bardzo głosno i słucham w ekspresyjny sposób :) Niestety czasem też na stres pomaga mi alkohol. jak się mocno wkurzę to mam ochotę się napić, wiadomo najlepiej z kimś, ale bywa też że sama do serialu wypijam piwko albo lampke wina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...