Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mężczyzna wycofał się z relacji?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Miałam taki przypadek, przyszedł do nas do zakładu nowy pracownik dorosły mężczyzna. Wydawał się sympatyczny, a potem zaczęłam z nim rozmawiać, wymiana telefonów i znalezienie siebie na fb. Zaczął pisać przesyłać piosenki, potem wyznał że się zakochał we mnie. W pracy zaczął do mnie przychodzić na stanowisko pracy, dawał całusa, po pracy jeszcze rozmawialiśmy chwilę. Czasami spotykaliśmy się. Potem nie poinformował mnie i odszedł z pracy. Po tym jak odszedł jeszcze tylko raz się spotkaliśmy. Jednak nadal pisał i zapewniał o swoim uczuciu nawet planował wspólne życie że mną, dał mi pierścionek mówiąc że się zaręcza że mną i pytał się czy będę z nim. Potem ni z tego ni z owego przestał się odzywać i zablokował na fb bez podania powodu. Kiedy chciałam sie dowiedzieć to napisałam dlaczego nawet chciałam się z nim spotkać on nie zjawiał się na spotkaniu mimo że napisał że bardzo chętnie się spotka. Na SMS nie odpisywał, telefonu nie odbierał. Wiem że ma córkę i jest w separacji. Zapewniał mnie o swoim uczuciu nawet przy innych. Rodzinie o mnie też opowiadał tak mi mówił. Nie wiem o co chodzi skąd taki zwrot akcji tym bardziej że dużo osób widziało jak się starał.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale bylas dla niego chwilowym światelkiem w tunelu. Ma corkę i jest w separacji (prawnej czy umownej- nie ma rozwodu a jest w konflikcie z żoną i z nią np nie mieszka) czyli nie jest zupelnie wolny. Może mial taką sytuację, ze np. to żona go nie chciała (kręcił się kolo niej jakiś inny i zawrocil jej w głowie), ale zobaczyla, ze on się zainteresował Tobą a jej amant jakby zacząl się rozpływać, albo z czasem ujawnił jakieś gorsze cechy charakteru i przypomniała sobie o ojcu swojego dziecka. Przywolała chłopa do porządku i on stwierdzil, ze z tamtą swoją żoną ma poważne zobowiązania wobec córki a i ona zaczęła przychylnym okiem na niego spoglądac to szybciutko wrócił na rodziny łono.

A Ty nie umiesz sobie znaleśc faceta bez zobowiązań? Powinno być prościej się dogadać.

Odnośnik do komentarza

Na poziomie deklaratywnym można wszystko obiecać. Stąd starania mężczyzny, o którym napisałaś. Pierścionek, piosenki, zapewnienia o uczuciu. Prawdziwe życie jednak weryfikuje niejedną deklarację. Może lepiej, że facet wycofał się z relacji, zanim podjęliście bardziej poważne kroki dotyczące Waszego wspólnego życia? Zdaję sobie jednak sprawę, że czuje się Pani oszukana i zawiedziona. Proszę dać sobie czas na przeżycie tych wszystkich emocji. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...