Skocz do zawartości
Forum

Nie widać ciąży w 5. tygodniu


Gość smutasek28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutasek28

Witam jestem załamana,zrobiłam test i był pozytywny,z wiliczenia wychodzi 5 tydzień.Szczęśliwa poszłam do gina a tam informacja że ciąży nie widać.Od tego czasu plamię na brązowo taka maż ,byłam u lekarza stwierdził że to nic takiego a ciąży nie widać mam czekać.Nie wiem co robić podbrzusze boli jak i krzyże do tego plamie.poprzednie ciąże przeszły bezproblemowo a teraz nie wiem co się dzieje boje sie o ta mało istotkę,proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

może Maluszek jest wstydliwy i się schował... poczekaj spokojnie, może przy kolejnym badaniu się pojawi. Nie denerwuj się bo to tylko może zaszkodzić Maleństwu. Poczekaj na to co powie lekarz, możesz też pójśc na beta i wtedy dowiesz się czy jesteś czy nie jesteś w ciąży. Trzymaj się ciepło. powodznia

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość smutasek28

witam byłam i potwierdził że ciąży nie widać i on mi powiedział ze to piąty tydzień jak również że to może być ciąża pozamaciczna ale mam czekać.a plamienie w tym czasie dla obu lekarzy to normalne zjawisko.następny termin mam na 21,09,2011.ale dziękuje za słowa wsparcia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie przy pierwszej ciązy też było takie zamieszanie, że niby wszystko wskazuje na ciążę a lekarz nic nie widział. Denerwowałam się jak diabli, chociaż wszyscy mądrzy dookoła mówili, żebym się nie denerwowała, bo stres jest szkodliwy. tez mi odkrycie! Weź się nie denerwuj... ale jakoś dotrwałam do kolejnego terminu wizyty i lekarz wtedy zobaczył płód i wszystko już było dobrze. Ale fakt faktem - nikt mi nie potrafił wyjasnic, dlaczego wczesniej lekarz nic nie widział. Więc musisz niestety czekac do kolejnej wizyty i chociaż spróbuj zająć swoje mysli czymś innym. To już mniej jak dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Plamienie w ciąży nigdy nie powinno być bagatelizowane. Faktycznie, możliwe że maluszek jest trudny do uwidocznienia. Konieczne jest jednak wytłumaczenie Twojego stanu. Wskazane jest oznaczenie stężenia hormonu betaHCG. Na podstawie jego wartości będzie można powiedzieć jak rozwija się ciąża i czy ewentualnie może być to ciąża pozamaciczna.

Odnośnik do komentarza

Przy wczesniejszych ciążach żaden lekarz nie zalecił kwasu foliowego? Bardzo dziwne, to przeciez podstawa, jesli chodzi o witaminy ciążowe. Całe szczęście nic się nie stało, bo brak kwasu foliowego powoduje wady cewy nerwowej. Może po prostu jadłaś duzo zielonych i pomarańczowych warzyw i owoców, bo zawierają duzo kwasu foliowego naturalnego.

Odnośnik do komentarza
Gość smutasek28

Witam :) otórz moja djagnoza była taka że lekarze stwierzdili ciąże pozamaciczną,własnie wrociłam ze szpitala nie było to miłe został podany mi zastrzyk ,który wywołał umnie poronieni,udało mi się zobaczyć jak ostatni raz bije serduszko mojego malenstwa ten widok pozostanie w mojej pamięci.Chcę podziękować za wszystkie rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...