Skocz do zawartości
Forum

Męskie tabletki antykoncepcyjne


Gość Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero prowadzone sa badania nad antykoncepcją dla mężczyzn, w Polsce niestety jest jeszcze niedostępna, ale już niedługo zapewne się  pojawi. Pierwsza metoda, to zastrzyki do nasieniowodu, które zabijają plemniki. Zastrzyki te, trzeba wykonywać co kilka lat, aby zachować skuteczność. Trwają badania and antykoncepcją hormonalną dla mężczyzn, więc nie tylko kobiety będą mogły brać hormony. Prawdopodobnie będą to tabletki dla mężczyzn. Dodatkowo, opracowywany jest implant blokujący przepływ spermy do nasieniowodu. Z dostępnych metod antykoncepcji dla mężczyzny oprócz prezerwatyw jest wazektomia, która jest odwracalna. Na dzień dzisiejszy i bez drastycznych zabiegów, oprócz prezerwatyw jest wiele innych metod antykoncepcji (dla kobiet): plastry, zastrzyki, globulki dopochwowe czy tabletki.

Odnośnik do komentarza

cyt,,, Dwie inne wynalezione tabletki powstrzymują wytrysk w czasie orgazmu. Ten co to wynalazł to chyba nigdy nie miał wytrysku,raz zdarzyło mi się kochać w dość dziwnej pozycji, miałem zgięty członek i podczas wytrysku myślałem że mi członek rozerwało bo wytrysnąłem spermą wymieszaną z krwią .Po prostu pękły naszycia w cewce bo nasienie musiało znaleźć ujście .Wszedłem na tę stronę bo chce pomóc jakoś mojej żonie która od 10 lat zażywa tabletki antykoncepcyjne ,ale widzę że jeszcze o 10 lat za wcześnie bo dopiero na szczurach testują środki dla facetów

Odnośnik do komentarza

Partnerka siedziała na mnie tylko odwrotnie plecami do mnie i pochyliła się tak jakby w przenośni chciała mnie pocałować w stopy ,po prostu przegięła mi go w druga stronę zginając te rurkę która wypływa nasienie .Nie życzę takiego wytrysku nikomu ,przez tydzień sikałem po kropelce, a ból taki że aż miło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...