Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać imię dla dziecka?


Gość Żoneczka

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to nie wiem o co "kaman"- co jest brzydkiego w mówieniu do swojego dziecka Natanielu? jak pasuje do nazwiska to nie jest w tym nic brzydkiego, i tak nic nie przebije Brajana (bo to imię chyba do żadnego nazwiska nie pasuje ze względu na trochę przemiewczą formę oryginału tego imienia). Ja chciałam kiedyś żeby moje dziecko miało na imię Oleg, mamy rosyjskie nazwisko więc by bardzo pasowało, i w czym tutaj brzydota? nie rozumiem;/

Odnośnik do komentarza

Nastusia - owszem, w Rosji to jest normalne imię, bo to imię pochodzenia rosyjskiego. ROSYJSKIEGO a nie polskiego. To brzmi śmiesznie jak w Polsce ludzie nazywają swoje dzieci jakimiś Brajanami, Dżastinami, Dimitrami i innymi dziwnymi imionami, a potem ludzie się z nich śmieją w szkole. Jak już się wymyśla oryginalne imię, to takie, żeby było ładne i nie brzmiało śmiesznie jakby Justin Bieber przylecial do Polski.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie znaczenie imion jest bardzo ważne. Jak zaszłam w ciążę i okazało się, że spodziewam się córki to spodobało mi się imię Wiktoria. Na https://zyciorysy.info/sw-wiktoria/ przeczytałam życiorys św. Wiktorii bo bardzo mnie ciekawiło, kim była patronka mojej córeczki. Oprócz tego Wiktoria z łaciny to zwycięstwo, a córka jest dla mnie jak wygrana na loterii. Zawsze marzyłam o dziecku i w końcu po batalii z lekarzami udało się zajść w ciążę:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...