Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz o nieprzyjemnym zapachu z pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ! ! !
Z mojej pochwy wydobywa się śluz , bardzo to kłopotliwe bo wydobywa się codziennie :/ już od około roku strasznie mnie to zaczyna irytować. czytałm że to moze być infekcja czy koniecznością jest wizyta u ginekologa ????
Miesiączki mam już regularne . śluz kończy mi się przed okresem a po nim na nowo zaczyna się sączyć co zrobić pomocy ! ! ! !

! śluz jest biały, nie posiada grudek ale brzydko pachnie ;/

Odnośnik do komentarza

No raczej tak. Nawet jak to nic groźnego to lepiej to sprawdzić, nie? Tym bardziej, że to trwa już tyle czasu... nieprzyjemny zapach sugeruje, że moga być jakieś bakterie albo infekcja. A nie masz innych dolegliwości? swędzenie?

Odnośnik do komentarza

Ze względu na występowanie śluzu w dniach niepłodnych należy zastanowić się, czy opisywany śluz nie jest wydzieliną fizjologiczną. Niepokojący może być nieprzyjemny zapach, choć ten bywa subiektywny. Jeżeli przestrzegasz zasad higieny i uważasz zapach za nieprawidłowy bezwzględnie powinnaś zgłosić się do ginekologa. Przewlekły stan zapalny dróg rodnych może powodować wiele komplikacji i szerzyć się na wyższe partie układu rozrodczego.

Odnośnik do komentarza
Gość Tyska 18456

Czesc. Dwa tygodnie temu kochaliśmy się z chłopakiem z zabezpieczeniem. Cztery dni temu powinnam dostać miesiączkę, ale jej nie dostałam. Do tej pory były regularne, ewentualne spóźnienia wynosily ok 1 dnia. Sytuacja bardzo nas zaniepokoila dlatego wykonalismy test ciązowy, nie jeden, natomiast cztery. Kazdy z nich dal wynik negatywny. Były wykonywane o kazdej porze dnia, z porannego moczu rowniez, wynik negatywny, a miesiaczki nadal nie ma. Jakis czas temu chorowałam na zapalenie pęcherza, leczyłam to na własną rękę. Dodatkowo od ok.2tygodni z pochwy wydostaje się jakas biała wydzielina, o nieprzyjemnym zapachu i często boli Mnie prawy jajnik. W srode zamierzam isc do lekarza natomiast prosze o jakas porade, gdyz boimy sie ze moze to byc ciąza. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Gość KarinaKoz

Moim zdaniem, to waginoza bakteryjna a okres spóźnia Ci się od choroby, bo wszystkie stany zapalne mają wpływ na cykl. Ciążę bym wykluczyła. Powinnaś pójść do ginekologa. A na razie możesz podmywać się dobrym płynem o niskim pH (np. Lacibios femina - ma pH 3,5), możesz kupić też probiotyk na florę. Ale nie lekceważ tego, miałam zapalenie jajników i leczyłam je w szpitalu antybiotykami podawanymi dożylnie :0

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...