Skocz do zawartości
Forum

Palący i piekący ból przy oddawaniu moczu po stosunku


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
mój problem zaczął się jakoś 3 tygodnie temu, ale ostatnio bardzo się nasilił. odczuwam silny dyskomfort przy wprowadzaniu penisa do pochwy (nawet kiedy jestem grubo wysmarowana lubrykantem), po stosunku odczuwam piekielny, piekący, palący, parzący, ból przez jakieś pół godziny. w czasie tych pół godziny oddawanie moczu to palący koszmar.
z początku wydawało mi się, że może moje zapalenie pochwy powróciło więc zażyłam kilka globulek c***********, ale nie pomogło.
wcześniej miewałam problemy z zapaleniem pęcherza (leczone tabletkami P****** oraz posiadówkami w ziołach - przechodziło w ciągu kilku dni) oraz zapalenie pochwy (leczone globulkami c*********** - przechodziło również w ciągu kilku dni). jestem już strasznie zmęczona wszystkimi dolegliwościami mojej pochwy.
czy ktokolwiek wie może co mi jest? lub co może powodować stan palenia?

Odnośnik do komentarza
Gość Miiiimiiii

a moze jakas infekcja zarazilas chlopaka i teraz po kazdym stosunku ona nawraca? bakterie z jego penisa przechodza na Ciebie stad ten dyskomfort po stosunku, ewentualnie mozesz miec uczulenie na lubrykant albo na prezerwatywę, słyszalam tez o alergii na spermę mężczyzny

Odnośnik do komentarza

hm, możesz mieć rację z tym przenoszeniem.... wydaje mi się, że uczulenie to nie jest bo wcześniej wszystko było w porządku i nie kochamy się z gumką, więc to chyba nie to.
i oczywiście do lekarza maszeruję, ale dopiero na za dwa tygodnie, stąd szukam ratunku na ulżenie bólu.
dziękuję za pomoc dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Opisywane objawy przemawiają za podrażnieniem ścian pochwy. Ze względu na bogatą historię choroby istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że doszło do nawrotu infekcji. W obecnej sytuacji podstawowe pytanie brzmi, czy razem z Tobą leczył się Twój partner. Jeśli nie, to on stale Cię zaraża.
Przyjmowanie leków bez konsultacji nie ma większego sensu. Konieczne jest ustalenie etiologii zakażenia i dobranie właściwego leczenia. Najlepiej byłoby wykonać posiew, ktory umożliwi dobranie celowanego antybiotyku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...