Skocz do zawartości
Forum

Jak utrzymać dietę w pracy?


Gość BezaBezunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BezaBezunia

Jestem na diecie ułożonej przez dietetyka. jem okreslone produkty o okreslonych porach jednak ostatnio zauwazylam ze moja dieta powoli wymyka mi sie spod kontroli, a wszystko przez prace!!!! pracuje na takim stanowisku, ze prawie caly czas stoje, czesto mam tez zmiany na noc. Robie sie glodna po pewnym czasie, niestety nie mam mozliwosci przyrzadzenia sobie dan i produktow, ktore mam rozpisane w diecie, wiec siegam po jakas droazdzowke czy batona, aby szybko zjesc i nie czuc sie glodnym (tak naprawde to nawet nie mamy kuchni, jem w szatni). chcialam robic sobie gotowe produkty w domu i nosic je do pracy, ale nie chce jesc zimnego, poza tym nie zawsze mam czas aby przygotowac sobie posilki w czasie dnia na biezaco a co mowic na zapas do pracy???? co ja mam zrobic w takiej sytuacji??? wiem ze napiszecie mi abym nie jadla w pracy i wytrzymala te kilka godzin, ale ja mam dosyc ciezka prace i robie sie glodna i oslabiona bez posilku w trakcie. POMOCY!!!
LUIZA

Odnośnik do komentarza

Niestety nie napisałaś na jakiej diecie jesteś i z jakie powodu na niej jesteś. Dlatego trudno cokolwiek będzie Ci poradzić. Jedyne co mogę ci poradzić to staraj się sobie przynosić posiłki do pracy i w pracy o ile to jest możliwe je odgrzać. Innym wyjściem jest zamawianie posiłków do pracy z firm cateringowych, ale jest to rozwiązanie dosyć drogie.

Odnośnik do komentarza

Hej,

Słuchajcie, a ja mam taki problem, że odkąd pracuję to jem znacznie więcej niż kiedys i jestem ciągle głodna. Mam siedząca pracę, więc nie spalam za dużo tych kalorii i już mi się trochę przytyło... Co zrobić albo co jeść, żeby nie czuć ciągle głodu? Możę ktoś ma jakis pomysł. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

aśka wiem o co chodzi. pewnie jesz przy komputerze nie odrywając się od pracy. Rób sobie przerwy na jedzenie, kiedy skupiasz sie tylko na jedzeniu to będziesz miała uczucie sytości, bo jak masz rozproszona uwagę to organizm nie odbiera sygnałów, że powinien być syty. I być może masz takie przyzwyczajenie, że jak jestes przy komputerze to sięgasz odruchowo po coś do jedzenia. Trzeba się tego oduczyc, a jak już sięgasz to po coś zdrowego, jak pestki, orzechy czy suszone owoce, np. morele (mniam :) )

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...