Skocz do zawartości
Forum

Ciąża dla męża


Gość Pochmurna32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pochmurna32

Moj maz pragnie miec dzieci, ja nie chce miec dzieci, ale on ciagle mi przypomina ze mamy rodzine i ze chce miec syna itd. Ja jestem na anty, ale wiem, ze musze sie liczyc z jego pragnieniami. Czy powinnam sie zgodzic na dziecko tylko dlatego ze on chce, pomimo ze ja nie chce i wiem ze nie bede sie zajmowala dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Gość kapryśna24

ja tez tak uwazam - nie chcesz dziecka to po co chcesz je miec? dla meza? przeciez to nie zabawka ze zrobisz i oddasz mezowi, w taki sposob to mu jamnika mozesz kupic aby sie nim opiekowal dziecko potrzebuje kochajacych rodzicow, bo co mu powiesz jak dorosnie? nie chcialam Cie ale ojciec sie uparł?

Odnośnik do komentarza

aanielkaa ma rację - takie podstawowe rzeczy omawia sie przed ślubem. Jednak skoro tego nie zrobiliście a Ty nie chcesz wywiązać się ze swoich obowiązków jako żony to mąż ma prawo się z Tobą rozwieźć i powinien nawet uzyskać rozwód kościelny. Trzymam za niego kciuki!! Może znajdzie sobie prawdziwą kobiete, która wie co to RODZINA.

Odnośnik do komentarza
Gość Pochmurna32

chcesz mi powiedzieć, że nie jestem dobrą kobietą dla mojego męża i ma sobie poszukać innej która posłuży mu do prokreacji? chyba sobie żartujesz. to moja sprawa czy chcę mieć dzieci czy nie. przed slubem była mowa ze zobaczymy i pomyslimy, wiec pomyslalam i mowie nie. Dlaczego kazdemu sie wydaje ze kazde malzenstwo musi miec gromadke dzieci? Nie musi, moj na przykald nie musi. Zastanawiam sie czy mu ulec czy nie i robie to dla niego i nad tym sie zastanawiam czy warto zrobic to dla meza a nie oczekuje rad ze ma ode mnie odejsc bo nienadaje sie na zone. nadaje sie na zone ale nie na matkę zmieniajaca brudne pieluchy budzaca sie przez kolke i karmiącą śliniące się bobasy.

Odnośnik do komentarza

Zatytułowałaś swój wątek "ciąża dla męża". No właśnie. Ciąża powinna wynikać z chęci posiadania potomstwa wynikającej z obu stron, a nie zajście w ciążę, bo mąż tak chce. Takie zachowanie to przedmiotowe traktowanie kobiety jako rodzicielki, która ma urodzić dziecko bo taka jest jej funkcja. Musisz porozmawiać z mężem i nie robić nic na przekór sobie, bo dziecko, które poczęte będzie nie z pragnienia, ale z uporu męża, nie będzie szczęśliwe i nie będzie czuło się potrzebne. Skoro Ty wiesz, albo zakładasz, że nie jesteś w stanie się nim zająć, tym bardziej, zrobisz mu krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jak on chce tak bardzo mieć dzieci a nie dostanie tego od Ciebie to może tak być, że znajdzie się inna, prześpi się z nią nawet po pijaku, ona zajdzie i wtedy on będzie chciał być z nią, bo chce dziecka albo będzie dalej z Tobą, ale uzna to dziecko i będzie dla niego bardzo ważne. Chciałabys tego?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...