Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! 4 dni temu współżyłam z chłopakiem i skończył on we mnie. Biore tabletki antykoncepcyjne vines (dopiero od 3 miesiecy) i kolejnego dnia po stosunku dostałam okresu (dzien wczesniej miałam lekką biegunke i nie jestem pewna czy lek sie prawidłowo wchłonął jednak był to dzien przed przerwą na okres wiec stwierdzilam że zrobie jeden dzień krótszą przerwe pomiedzy opakowaniami). Mniej wiecej od dnia okresu czuje silny kłujący ból macicy i często rano czuje silne mdłości. Tabletki biore prawidłowo i żadnej nie zapomniałam, pozatym okres jest normalny jak zawsze, więc raczej wykluczam ciąże. Bardzo niepokoji mnie jednak ten ostry ból podbrzusza i mdłości. Chciałabym mniej więcej wiedzieć, przed wizytą u lekarza, co to mogloby być.

Odnośnik do komentarza
Gość karolla22

Objawy które masz są dość niepokojące i powinnaś iść z tym do lekarza, nie sądzę że są związane z tabletkami które bierzesz, niemniej jednak jak mówisz nie jesteś pewna czy tabletka się wchłoneła i ja w tej sytuacji zaczełabym drugie opakowanie bezpośrednio pomijając tabletki placebo czyli zaczełabym nowe opakowanie od razu od aktywnych tabletek

Odnośnik do komentarza

Faktycznie objawy mogą być niepokojące. Zrób test on na pewno wykluczy ciązę .A to ze bierzesz jak piszesz dopiero od trzech miesięcy ,to nic nie znaczy .Dziś tabletki antykoncepcyjne działają od razu.Przykładowo ja biore belarę i mam już zabezpieczenie od pierwszego dnia ,jak i podczas 7 -dmio dniowej przerwy.Zrób test bo możliwe że nie wzięłas jakiejś tabletki,wiesz pamięc jest zawodna ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...