Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dnia 11.05.2018 uprawiałem seks z antykoncepcją ze swoją dziewczyną, trzy dni wcześniej skończył jej się okres i zdążyła nam się taka sytuacja że pękła nam prezerwatywa i skończyłem ,,w niej". W Internecie wyszukaliśmy aby oddała mocz aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ciąży ale zrobiła to dopiero 15 min po wytrysku. Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży? I czy zaczęcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych ,,symonette" może zmniejszyć to prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze piszesz sex z antykoncepcja? Czyli rozumiem z prezerwatywą?Jeżeli pękła prezerwatywa to możliwe że mogła zajść w ciążę,oddanie moczu nic by tu nie dało,to tak nie działa.Przyjmowanie w tej chwili tabletek też nic nie da.Trzeba wykluczyć ciążę, żeby można było zacząć brać tabletki.Nie znam tabletek o których piszesz,ja biorę belarę,gdyż maja małą zawartość hormonów,a to dla mnie ważne. Zróbcie test ciążowy,najlepiej w laboratorium ,taki pobierany z krwi,taki jest najpewniejszy,jeżeli nie będzie ciąży ,to pomyślcie o porządnej antykoncepcji,bo jak widzisz prezerwatywy są zawodne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...