Skocz do zawartości
Forum

Plamy po trądziku


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dość długiej walce udało mi się usunąć z twarzy trądzik - duże, bolące krosty, które miałam. Niestety zostawiły po sobie dosyć widoczne ślady w postaci intensywnie różowych/czerwonych małych punkcików, rozsypanych blisko siebie po całych policzkach, które baaardzo wolno znikają. Raczej nie są to blizny, bardziej przebarwienia. Czy są jakieś kremy/maści lub inne sposoby na usunięcie tych plamek? Próbowałam już Skinoren i osiągnęłam bardzo znikome rezultaty. Skóra jest już niemal całkowicie gładka, bez grudek i wyprysków, zostały jedynie bardzo widoczne przebarwienia, których chciałabym się pozbyć. Z góry dziękuję za każdą radę!

Odnośnik do komentarza

Oj zgadzam się.Sama jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, która jednak jest skłonna do przebarwień oraz pojawiania sie na niej bardzo brzydkich plamek. Chronie ja od słońca codziennie nakladając na nią kremy ale nie zawsze to wystarcza. Czasami musze sobie kupic właśnie taki krem wybielający...

Raz w roku, zwykle jesieną chodzę również do lekarza na zabieg kwasami, które sa w stanie usunąć wiekszość przebarwień.
https://drszczepanska-ame.pl

Chodzilam do tej pani doktor w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza

Udaj się do klinki ESTELL w Warszawie. Naprawdę warto. Mają najlepszych lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologii w kraju. Sam korzystałem i nadal korzystam z ich pomocy i naprawdę mogę polecić każdemu kto chce naprawdę wrócił do pełni sprawności ze swoim wyglądem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...