Skocz do zawartości
Forum

Porada, urolog


danios43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z lekarzem w Warszawie. Mieszkam tu od niedawna, mam 22 lata, jeszcze nigdy na własną rękę nie chodziłem do żadnego specjalisty i stąd moje pytanie. Jestem zarejestrowany gdzie indziej, nie w Warszawie, chciałbym pójść do urologa i teraz, od początku, co mam zrobić żeby się do niego udać, najlepiej na NFZ, ale prywatnie też bym mógł, tylko jak to zrobić od początku, dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza

Prywatnie jest dość łatwo - zapisujesz się bezpośrednio do jakiegoś, przychodzisz, płacisz...

Na NFZ jest trudniej bo potrzebujesz skierowania. Skierowanie może być od kogokolwiek. Możesz po to skierowanie iść do lekarza do którego jesteś zarejestrowany poza Warszawą albo najpierw zapisać się do jakiejś przychodni w Warszawie, potem zapisać się do zwykłego lekarza i wziąć skierowanie. Jak będziesz miał skierowanie to zapisujesz się do jakiegoś urologa na NFZ.
Utrudnienie jest takie, że pewnie zanim dostaniesz to skierowanie będziesz musiał powiedzieć dlaczego jest ci potrzebne i pewnie lekarz ogólny będzie chciał zobaczyć na czym polega problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...