Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość C...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwa jest ciąża gdy... Pierwszy dzień miesiączki nastąpił 14.03 (trwała 4 dni) cykle mam 26 dniowe, a współżyłam bez zabezpieczenia 7 dc. Do okresu pozostało 7 dni, zrobiłam test z moczu, który jest negatywny, czy to za wcześnie na wynik prawidłowy? Dodam, że mam bóle obustronne jajników od 3 dni.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie były to twoje dni nieplodne (jeżeli owulacja się nie przesunela) czyli byłaś niezdolna do zapłodnienia. Powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki wtedy wynik będzie miarodajny. Ból jajników najczęściej towarzyszy owulacji.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dnia 02.04 uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim chłopakiem. Był to stosunek przerywany, partner skończył na zewnątrz. Nie mając 100% pewności, że nic się do mnie nie dostało 05.04 zażyłam escapelle.
Dzień przed jej zażyciem zaczęłam mieć tkliwe piersi, bóle w okolicy brzucha i podbrzusza, a nawet wystąpiło kłucie prawego jajnika.
Dzisiaj powinnam dostać okres. Jeśli chodzi o mój cykl to jest on dość regularny (trwa 25dni), tak więc teoretycznie w czasie tamtego stosunku powinnam mieć dni niepłodne. (Podczas stosunku byłam dość sucha)
Cały czas odczuwam bóle w okolicy brzucha, podbrzusza i piersi. Wiem, że te ciągłe bóle spowodowane są miedzy innymi tą bombą hormonalną w postaci tabletki. Wiem też, że okres też przez to mi się spóźni. Pytanie tylko jak długo i czy w ogóle się zjawi, czy nie jestem czasem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Być może to skutki uboczne tabletki. Czasem tak jest. Następnym razem zabezpieczajcie się i jeśli chcesz uniknąć ciąży to współżyjcie tylko w dni niepłodne. Bez problemu wyznaczysz je przy pomocy testera owulacyjnego. Bardzo dobre są te na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...