Skocz do zawartości
Forum

Strach Lęk przed Pierwszym razem Pomocy !!


anicka91

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka nazywam się Aniczka i nigdy nie współżyłam ale za lat młodych zostałam molestowana przez jednego typka aktualnie mam 27 lat i siedzi to we mnie strasznie i jak poznam jakiegoś innego partnera i ma dojść do Współżycia to się strasznie bronie i boje tego !! Ostatnio nawiązałam kontakt z Marcinem (stary znajomy) i było tylko puki co buzi buzi ale też miałam opór aż on mnie zapytał " Czego się Boisz" a ja na to niczego i po jakieś chwili już były Buziaki pokonałam strach ale z współżyciem sobie nie wyobrażam proszę was dajcie jakies dobre rady..???

Odnośnik do komentarza
Gość Imperator

Na takie coś lekarstwem jest popatrzenie jak to robią inni. Czyli normalni ludzie którzy pokazują swój seks na stream kamerkach. Zobaczysz, że seks jest łatwy, prosty i radosny. Nic nie da tak szybkiej edukacji i otrząśnięcia się z przeszłości jak kamery. Widzieć masy zwykłych ludzi przy erotycznych zachowaniach, to nie w kij gwizdał. Owszem platformy takie to przedsięwzięcia komercyjne, ale nie musisz tam za nic płacić i naśladować innych zarabiających. Masz tylko oglądać seks i się z nim oswoić, a potem o kamerkach możesz zapomnieć. Powodzenia.
Derick

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz bardzo duże opory, to po pierwsze powinnaś szczerze porozmawiać o ich przyczynach z partnerem. Jeśli to i jego nastawienie nie pomogą, to chyba lepiej udać się do psychologa lub seksuologa. Pomysł z oglądaniem pokazów w necie jest absurdalny. Prawie wszyscy pokazujący się ludzie nie zachowują się naturalnie i skupieni są bardziej na odpowiedniej ekspozycji do kamery i interakcją z oglądającymi, od których oczekują korzyści, niż na seksie.

Odnośnik do komentarza
Gość Aniczka 91

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 27-mą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...