Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko i łatwo schudnąć?


Gość adelajda125

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adelajda125

Witam mam 13 lat, 161cm i warze 61,3kg. Chciałabym wiedzieć jak i ile mogę schudnąć w niecałe 3 tygodnie, bo jadę nad morze i nie chce się wstydzić swojego ciała. Największy problem mam z udami i łydkami, z brzuchem nie aż tak bardzo.

Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość kama-sokolnicka

Wiatam!
Mam 17 lat. przy wzroscie 162cm wazę 60 kg. Chciałabym dojść do 47. co zrobic żeby zdążyć z tym do wielkanocy. Mam bardzo silną motywację. 3 razy w tygodniu robię sobie dni oczyszczające, kiedy to piję tylko zielona herbatę z cytryną i słodzikiem pozostałe cztery jem 2 jogurty dziennie i piję soki owcowe lub warzywne. Mimo to chudnę bardzo wolno. wiem, że dieta ta nie należy do najzdrowszych ale ja nie u
miem stosować się do wzorcowych pieciu małych posilków dziennie jedzonych co 3 godziny. kiedys chorowałam na anoreksję bulimiczną i kiedy postanowie sobie że skonczę na np. dwóch kanapkach rezultat jest taki ,że mam napad i nic z tego ;( jestem na tej diecie od jakiś 2 m-cy i mimo to schudłam dopiero jakieś 5 kg. dlaczego tak się dzieje? dodam, że codziennie się rozciągam, robię parę brzuszków i pływam 2,5km, wszędzie chodzę piechotą. naprawde jestem juz załamana. czasem mam chwile kiedy myślę, już sie poddam i dłużej tego nie wytrzymam. Jednak motywuje mnie obraz, w ktorym widzę siebie, szczupłą jak 2 lata temu.
czy znacie może jakieś ćwiczenia ab
y przyspieszyć proces chudnięcia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...