Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Praca


Gość Małgośka24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgośka24

Mam problem proszę o poradę. Od tygodnia pracuję na 1/2 w sklepie sportowym. Jestem kasjerką. Lubię tam pracować, pracownicy są fajni ustalają grafik pod ciebie idą ci na rękę, super atmosfera. 2 mies temu składałam cv do smyka dziś się odezwali i byłam na rozmowie. Proponują cały etat robiłabym to samo i dojazd jest lepszy. Rano mają się odezwać czy zatrudniają.
Jestem rozdarta w nowej pracy jest mi dobrze, no, ale tu też są plusy. Wiecie boję się, że tu może nie być takiej atmosfery czytałam też niepochlebne komentarze o smykach. Co byście zrobili na moim miejscu gdyby tak chcieli zatrudnić?

Odnośnik do komentarza
Gość KatharinaI

Piszesz, ze od tygodnia dopiero pracujesz w tym sklepie dlatego jest fajnie :) nie wiesz jak może być za miesiąc dwa, pół roku. Ale z kolei nie wiesz też jak może być w tym smyku. Piszesz, ze sa plusy, ze dojazd masz lepszy że dostalabys cały etat. Napisałaś że w nowej pracy jest Ci fajnie, że fajna atmosfera, ze ludzie fajni itd tam też tak może być nie wiesz tego póki nie spróbujesz :) W takim sklepie sportowym na moje jest mniej pracy już w takim smyku , święta nie święta jakieś okazje to smyk zapelniony ludźmi ;) weź np tez to rozważ. Ale ja np lubiłam jak coś się w pracy działo , Ty może wolisz jak jest spokój... Więc gdyby zdecydowali się mnie zatrudnić w tym smyku to bym brała ;) Ale no wiadomo ostateczną decyzją należy do Ciebie. A nie wiesz jak będzie póki nie spróbujesz :)

Odnośnik do komentarza

W sklepach sportowych zatrudniani sa czesto mlodzi ludzie i jest spora rotacja. Dobrze sie tam czujesz bo pracujesz z ludzmi podobnymi do siebie. Zawsze mozesz pirozmawiac z szefem i powiedziec ze chcialabys pracowac na pelny etat bo taka propozycje pracy otrzymalas.
Oczywiscie jak juz bedziesz wiedziec czy chca sie w Smyku zatrudnic. Porozmawiaj z kolegami w pracy jak czesto ludzie sie zmieniaja.
Decyzje musisz podjac sama. Bo to ty tam bedziesz pracowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...