Skocz do zawartości
Forum

Jak interpretować zachowanie byłej dziewczyny?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak interpretowac zachowanie byłej dziewczyny. Zerwaliśmy około 3 miesięcy temu. Było trochę nieporozumień. Po rozstaniu podejrzewałem ją o zdradę. I powiedziałem jej o tym otwarcie. Po jakimś czasie jednak wyszło że do tej zdrady raczej nie doszło. Starałem się i staram się nadal żebyśmy do siebie wrócili. Tylko nie wiem jak interpretować jej zachowanie. Najpierw unika kontaktu ze mną jak ognia. Zachowuje się tak jak.bym nie istniał. Zablokowała mój numer telefonu i wyrzuciła część moich rzeczy. Kilka dni temu postanowiłem odzyskać to co zostało. Udało mi się z nią spotkać sam na sam. Okazało się że czyta smsy ode mnie. Czyta listy które jej wysyłam. Gdy odbierałem swoje rzeczy nagle wybuchnęla płaczem. Zaczęliśmy rozmawiać. Przekonywalem ją ze to co jej przeszkadzało w związku można wyeliminować i że mamy jeszcze szansę.   Powiedziala że nie może mi dac  odpowiedzi od razu. Potem gdy napisałem do niej smsa. Powiedziała że ta rozmowa była pod wpływem emocji i ze to nie tak. Widziałem że gdy mówi o związku i o tym co się jej nie podobało nie może powstrzymać się od łez. Gdy rozmawiamy to mam wrażenie że faktycznie warto walczyć o nasz związek. Gdy piszemy smsy i gdy ma czas żeby pomyśleć nad odpowiedzią to jej podejście całkowicie się zmienia.  Nie wiem jak interpretować jej zachowanie i czy warto dalej walczyć. Tym bardziej że walka o ten związek łączy się ze zmianą pracy i zmianą mieszkania. Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc jak to zinterpretować i co robić.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...